Тепер відеокамеру можна сховати в обгортці для жувальної гумки Автор: Lesly · Опубліковано: 11.08.2009 13:22 · Розділ: Нові технології

Нова модель мініатюрної цифрової відеокамери Mini Spy Digital Video Camera своїми розмірами не перевищує упаковку жувальної гумки, більш того, по зовнішньому вигляду її ніхто не відрізнить від жуйки. З допомогою цього пристрою можна записувати відео та аудіо інформацію. Ще однією незамінною перевагою новинки є можливість шифрування даних.

Фото взяте з сайту 7gadgets.com
Фото взяте з сайту 7gadgets.com

Розміри відеокамери аж ніяк не позначилися на її технічних характеристиках: microSD карта об’ємом 2 Гб розрахована на 15 годин відеозапису, а батарея забезпечує можливість двогодинної відеозйомки.

Виробник навіть передбачив можливість надійного кріплення камери з допомогою спеціального затискача. Крім того, за допомогою приладу можна робити знімки, не турбуючись, про те, що безцінна інформація може попасти в чужі руки: захистить дані опція шифрування файлів.

Коштує це маленьке диво 45 дол. США.

Джерело: gizmodiva.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.