У США в продаж надійшли селфі-тостери Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2014 16:30 · Розділ: Нові технології

Популярністю так званих селфі вирішили скористатися виробники побутової техніки: вони випустили на ринок прилад, що отримав назву селфі-тостер. Тостери не просто готуватимуть смачні хрумкі грінки, а ще й випалюватимуть на шматках хліба фотографію власника чи того, хто їх готує.

Придбавши такий тостер, ви точно зможете потішити і здивувати гостей. В цілому ж винахід такою ж мірою безглуздий, як і тисячі інших, що з’являються сьогодні в усьому світі.

Спеціальний тостер створили у США. Придбати прилад пропонує компанія Vermont Novelty Toaster Corp, що займається виробництвом тостерів. На офіційному сайті компанії з’явилася інформація стосовно того, як, власне, працюватиме прилад.

Щоб отримувати до сніданку тости з власним зображенням, необхідно попередньо надіслати у компанію фотографію свого обличчя на білому тлі.

Головна умова – щоб контури обличчя на фотографії були чітко окресленими, а саме фото – високого рішення. Завантажити фотографію можна безпосередньо на сайті, завітавши у розділ заявок.

Фото з сайту mediazavod.ru
Фото з сайту mediazavod.ru

Далі спеціалісти обробляють ваше фото в графічному редакторі, щоб воно було схоже на малюнок. Тоді настає черга за виготовленням матриці.

Оброблене в редакторі фото поміщають в систему, яка перетворює фотографію в лінії, що можна вирізати різаком. На основі цих ліній і виготовляють матрицю обличчя. Створюють її з твердого термостійкого матеріалу, який поміщають в готовий тостер та відправляють власникові. При нагріванні приладу пластини «зображення» будуть «друкуватися» на хлібі.

Коштуватиме таке диво сімдесят п’ять доларів. Однак якщо ви хочете потішити когось із близьких подарунком у вигляді приготовленого з нагоди, наприклад, дня народження тосту із зображенням іменинника, доведеться про все подбати заздалегідь: на товар необхідно чекати не менше десяти днів з дня заповнення заявки. Якщо ж через десять днів вашу матрицю не виготовлять, компанія поверне гроші.

За словами представників компанії, селфі-тости стануть чудовим подарунком для коханої людини. Або уявіть собі, що вранці до сніданку ви матимете тост з власною весільною фотографією чи фотографією дітей або онуків. На превеликий жаль, матрицю в тостері змінювати неможливо, але ви завжди можете придбати ще один пристрій, тим більше, що тим, хто купуватиме два і більше тостерів, компанія пропонує великі знижки.

Джерело: http://www.kp.ru/online/news/1798948/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.