Принц Гаррі ненавидить Twitter Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2014 14:16 · Розділ: Суспільство

Соціальні мережі змінили наше життя, та не завжди у кращу сторону: принц Гаррі належить до числа тих, кому соціальні мережі не до душі. Недавно член королівської родини заявив, що ненавидить Twitter. При цьому така позиція виявилася особливо неочікуваною через контекст, у якому прозвучала заявка принца Гаррі: про свою ненависть хлопець заявив під час зустрічі зі школярами, в рамках якої дітей навчали просувати свої ігри в соціальних мережах з нагоди недалеких змагань Invictus Games.

Власне, змагання й були організовані принцом, тож його зацікавленість у просуванні ігор та приверненні уваги якомога більшої кількості людей очевидні. Втім, на запитання одного з учасників заходу, в якому учень школи інформатики Bethnal Green Academy поцікавився, чи має намір принц Гаррі просувати свої ігри за допомогою повідомлень у соціальних мережах, той відповів, що йому особисто дуже тяжко це робити.

«Я б дуже хотів користуватися соціальними мережами, але вся проблема для мене і для всієї моєї сім'ї полягає в тому, що мені дуже важко відправляти твіти про «Інвіктус геймс» чи інші по-справжньому важливі для мене речі й одночасно ненавидіти Twitter за те, що він втручається в моє особисте життя. Колись я захоплювався соціальними мережами, але зараз все змінилося», - пояснює принц.

До речі, пресі вже давно відомо, що принца Гаррі неабияк дратує підвищена увага до його персони, а особливо те, що він не може появитися на вулиці, щоб його хтось не сфотографував та щоб знімки блискавично не розлетілися в соціальних мережах. До речі, саме така підвищена увага з боку журналістів і світової громадськості, уїдливі коментарі користувачів мереж і багато всього іншого й заважали принцу будувати свої взаємини з колишньою вже тепер нареченою Крессідою Бонас. Власне, соціальні мережі зіграли свою роль і в справі розриву цих взаємин, після чого британський принц, власне, і зненавидів Twitter.

І хоча найбільші проколи принца Гаррі випливали на поверхню все-таки завдяки жовтій пресі, Інтернет та соціальні мережі відіграли у цій справі немалу роль, адже саме вони сприяють неймовірно швидкому і масштабному розповсюдженню інформації.

Що ж стосується недавнього розриву з Крессідою, то в пресі все частіше з’являється інформація, ніби обоє закоханих дуже жалкують з приводу власного розлучення. Тож, ймовірно, все ще налагодиться.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.