Троє найбільш унікальних дітлахів на планеті Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2014 13:45 · Розділ: Цікаві факти

Практично всім без винятку батькам їхнє дитя видається унікальним. Нема у світі розумнішого, красивішого й талановитішого малюка, хоча для інших дитина дитиною, нічого особливого. Та є діти по-справжньому унікальні, неординарність яких визнана цілим світом.

Наприклад, Ліззі Кларк. Це миле дівча – справжнісіньке чортеня, що ховає ріжки під крилами янголяти. Можливо, з часу, коли її було визнано найбільш неслухняною дитиною в світі, щось та й змінилося, але тоді, в 1995 році, вона й справді накоїла чимало капостей. Першими під роздачу попали її власні батьки – на щойно купленому "Кадилаку" Ліззі ножем нашкрябала «Помий мене», чим неабияк розлютила свого батька.

Маленька Ліззі (фото з сайту www.liveinternet.ru)
Маленька Ліззі (фото з сайту www.liveinternet.ru)

Іншого разу вона витягла з сумки своєї мами п’ять стодоларових купюр і пустила їх з димом, зробивши з банкнот… свічку.

Далі вона напала на телефон – сто шістдесят сім міжміських розмов вилилися батькам у добру копійку. Телефонувала Ліззі у Білий дім, вимагаючи, щоб трубку взяла донька Білла Клінтона.

Ще Ліззі вирішила зробити в будинку потоп: вона взяла шланг і запустила у спальну батьків кілька сотень літрів води. А за допомогою упаковки петард восьмирічна дівчинка підірвала унітаз.

Постраждали від її витівок і домашні тварини – собаці вона ножицями відрізала хвоста, а двох котів осліпила.

Коли до їхнього дому завітав журналіст, вона вкинула йому в кишеню плюшевого ведмедика, а потім почала верещати, що він хотів вкрасти іграшку.

І все це тому, що батьки бешкетниці вважали, ніби карати її надто рано, адже Ліззі виповнилося всього вісім років.

Повною протилежністю Ліззі можна вважати Оскара Ріглі, який на сьогоднішній день є найрозумнішим дитинчам світу. Рівень його QI у віці двох років складав сто шістдесят балів – аналогічний показник був у Альберта Ейнштейна. Хлопчик дуже вже ерудований, тож звичайні игры для мальчиков йому точно не підійдуть. На свій вік Оскар знає в сотні разів більше, ніж його однолітки, і вже сьогодні він є членом товариства найрозумніших людей планети.

Оскар Ріглі (фото з сайту unnatural.ru)
Оскар Ріглі (фото з сайту unnatural.ru)Третім у списку найбільш незвичних дітей світу став Лу Хао з Китаю. Цей малюк (якщо язик повернеться його так назвати) – найтовстіша дитина планети. При народженні хлопчик був крихіткою – його вага на момент появи на світ склала всього два кілограми шістсот грамів. Але через кілька місяців Лу почав стрімко набирати вагу, і вже у віці трьох років він важив шістдесят кілограмів.

Лу Хао (фото з сайту Лу Хао)
Лу Хао (фото з сайту Лу Хао)

Батьки звернулися за допомогою до медиків, але ті так і не змогли з’ясувати, звідки у малюка такий звірячий апетит та що стало причиною ожиріння. А сам ЛУ кричить і плаче до тих пір, поки не отримає бажаної їжі.


Інші новини розділу