Джоел Цвіккі патрулює вулиці на скейтборді Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2014 18:59 · Розділ: Життя

Цікавий підхід до своєї роботи ось уже багато років поспіль демонструє Джоел Цвіккі (Joel Zwicky), фотограф і музикант, який сьогодні працює в якості патрульного поліцейського в поліцейському управлінні Грін-Бей (Green Bay Police Department), в штаті Вісконсін. На відміну від більшості офіцерів поліції, Цвіккі не їздить ні на велосипеді, ні на мотоциклі, але й рухається він набагато швидше, ніж піші поліцейські: Джоел патрулює місцеві вулиці, пересуваючись на скейтборді.

Ідея з’явилася у поліцейського десь два роки тому. Справа в тому, що він дуже любить кататися на скейтборді, і можливість поєднувати улюблену справу з роботою стала б для нього чудовим подарунком. Але в управлінні думали по-іншому, тому його ідею патрулювати вулиці на скейтборді ніхто не сприйняв всерйоз.

Зараз Цвіккі сорок років, і декілька місяців тому він вирішив знову просунути свою ідею в маси. На цей раз до його ініціативи поставилися по-іншому, і тепер Джоел став першим у світі патрулем на скейтборді.

Щоправда, використовує Джел в роботі й патрульний автомобіль. Власне, на ньому він їздить за викликами. Та коли виникає необхідність швидко пересуватися там, де авто не проїде, він стрибає на дошку і на високій швидкості несеться шкільними зонами, парками та іншими місцями, куди на своїх двох добирався б набагато довше.

Поліцейський, що їздить на скейтборді (фото з сайту http://www.korzonews.info/)
Поліцейський, що їздить на скейтборді (фото з сайту http://www.korzonews.info/)

Коли ж йому раптом потрібно поїхати в інший кінець міста, він кидає скейтборд на сидіння поліцейського авто і мчить за викликом.

В роботі Джоел використовує особливий скейтборд. По-перше, його колеса більші, ніж у звичних скейтбордах, щоб їзда була більш гладкою і плавною. Та й сам прилад обладнаний червоними і синіми світодіодами – як і годиться для поліцейського транспорту…

Джоел розповів, що з березня (власне, в березні він почав використовувати скейт в роботі) він спіймав лише одного правопорушника. Втім, те, що він пересувається нетрадиційним способом, викликає до нього симпатію у перехожих.

У такий спосіб Цвіккі вирішив зламати стереотипи як про поліцейських, так і про скейтбордистів. Власне, останніх, вважає правоохоронець, варто з категорії поганих хлопців перенести у категорію прикладів для наслідування. Адже цей спорт – це неймовірна самодисципліна та наполегливість, які кують неймовірно міцний характер.

Поліцейський навіть завів власний блог, у якому розповідає, як проходить кожен його день.

Джерело: http://www.korzonews.info/kaleidoscope/vstrechajte-pervogo-v-mire-policejskogo-peredvigajucshegosja-

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.