У США затриманий злочинець пригостив поліцейських піцою - за їхній рахунок Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2014 16:36 · Розділ: Кримінал

Затриманий цими днями у США злочинець вирішив познущатися над своїми кривдниками-поліцейськими, чим суттєво погрішив своє становище. Хлопець, затриманий за крадіжку, пригостив правоохоронців піцою, за яку їм же й довелося розраховуватися!..

Зробив це злочинець вже після затримання, скориставшись своїм законним правом на телефонний дзвінок. Замість того, щоб зателефонувати адвокату чи рідним, хлопець зв’язався зі співробітниками піцерії і замовив у них піцу.

Сталася подія в штаті Кентуккі в місті Лексінгтон. Двадцятидев’ятирічного Майкла Харпа (Michael Harp) заарештували після того, як він разом з друзями вкрав з міні-маркету пиво на суму в тридцять шість доларів.

Відшукати злочинців, розповіли у поліції, було нескладно, адже хлопці заходили до магазину кілька разів, та ще й примудрилися розпивати його неподалік місця злочину.

«Того дня вони скоїли кілька дрібних крадіжок і, не ховаючись від оточуючих, пили крадене пиво. Їх добре запам'ятали, тому до вечора ми вже знали, кого нам слід шукати», - розповів майор поліції Роб Джонс (Rob Jones).

Любителів дармового пива, ясна річ, заарештували. Та коли Майкл потрапив до в’язниці, він вирішив, що просто повинен помститися поліцейським: хлопець, прибравши сумного і розпачливого вигляду, звернувся до поліцейських з проханням дозволити йому скористатися своїм мобільним телефоном. Він зазначив, що хоче повідомити про арешт свою сім’ю. Правоохоронці перемовилися між собою, і, трохи провагавшись, все-таки дозволили хлопцеві скористатися телефоном, підкресливши, однак, що розмова буде короткою.

Харп зрадів і зазначив, що йому знадобиться всього кілька хвилин. Крадій відійшов набік, почав набирати номер. Але додому ув’язнений так і не зателефонував: натомість він подзвонив у піцерію і від імені капітана Коя Уїлсона (Coy Wilson), який проводив затримання, замовив в поліцейську дільницю п'ять піц.

Через деякий час піца прибула на місце. Поліцейські неабияк здивувалися, коли почули, що замовлення прийшло на ім’я «співробітника Вілсона», але глянувши на задоволену фізіономію затриманого, зрозуміли, в чому справа.

І у свою чергу помстилися: до звинувачень у крадіжці поліцейські додали звинувачення у крадіжці особистих даних і видачу себе за співробітника поліції. Втім, сам затриманий своєї вини не визнає: «Це всього лише піца, - заявив він в інтерв'ю місцевій радіостанції. - Та добре вам, так чинять навіть старшокласники».

Але як його витівку сприймуть у суді, залишається тільки гадати.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/45741-zaderzhannyj-vor-ugostil-policejskix-piccej-za-ix-schet.html

Інші новини розділу