Про що розкаже ваш телефонний номер Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2014 14:24 · Розділ: Цікаві факти

Є люди, які щиро переконані, що в буквальному сенсі все, що нас оточує, несе в собі якийсь прихований зміст, якісь знаки, і в сукупності ці таємничі послання здатні впливати на наше життя, на вчинки і сприйняття дійсності. Коротше кажучи, не подобається те, як зараз живете, змініть номер телефону!!!

Так, нумерологи переконані, що наш телефонний номер може бути причиною наших нещасть, адже кожне число несе в собі певний зміст.

Щоб визначити нумерологічний номер власних телефонних цифр, візьміть номер повністю, додайте між собою всі цифри так, щоб в кінцевому результаті ви отримали цифру від нуля до дев’яти. Наприклад, візьмемо будь-який номер із телефонной базы Москвы: номер вираховуватиметься так: 7+4+9+5+6+0+5+9+9+5+5 = 64 = 10 = 1.

А далі читайте, як розшифрувати отриману цифру:

1: Якщо у вас в кінцевому результаті вийшло це число, то ваш номер телефону, твердять нумерологи, сильний. Він збільшує вашу енергію, допомагає маніпулювати оточуючими. Якщо ви будуєте кар’єру чи відкриваєте власний бізнес – цей номер якраз для вас, але якщо ви в активних пошуках половинки, краще його замінити на інший.

Фотографію взято з сайту newsht.com
Фотографію взято з сайту newsht.com

2: Ідеальний номер для тих, хто мріє про кохання. Він дарує людині доброзичливість, дипломатичність, тактовність, налаштовує на співпрацю. Цифра 2 чудово підійде для самовпевнених і цілеспрямованих людей.

3: Цей варіант ідеальний для представників творчих професій. Він спонукає до популярності та оригінальності в усьому. Його фаворити – письменники.

4: Це число – ознака стабільності. Воно чудово підходить для банківських організацій, адвокатських контор та інших компаній, запорукою успіху яких є довіра та репутація. Якщо у вас велика сім’я, можете обрати цей номер, та якщо ні, і ваша діяльність не належить до перелічених вище, від нього краще відмовитися.

5: Протилежне попередньому. Несе пригоди, зміни і аж ніяк не стабільність. Ідеальне для тих, хто живе самотньо, без сім’ї, любить подорожувати та розважатися. Для сімейних людей, а також для осіб з психологічними розладами – не найкращий варіант.

6: Кращий варіант для сімейних. Його сильні сторони – турбота, піклування про інших, теплота. Він скріплює сім’ю та дружбу, але якщо ви тільки шукаєте другу половинку, від нього слід відмовитися.

7: Якщо після усіх підрахунків ви отримали число 7, то вам потрібно знати, що цей номер призначений для мислителів. Він дарує внутрішню гармонію та врівноваженість.

8: Стане кращим вибором для бізнесменів та амбітних людей. Воно покращує фінансову ситуацію, позитивно позначається на становленні кар’єри. Однак воно не підходить для людей, ціллю яких є саморозвиток.

9: Це число медиків і співробітників благодійних організацій, оскільки воно є носієм ідеалізму та співчуття. Цей номер один з найбільш щасливих, однак тим, у кого проблеми зі здоров’ям, він підійде не дуже. Та й нормалізувати фінансову становище з дев’яткою навряд чи вийде.


Інші новини розділу