Як створити в домі затишок за допомогою підручних засобів Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2014 13:20 · Розділ: Життя

Психологи давно говорять, що лише в затишному домі людина почуватиметься так, як треба. Ви захочете сюди приходити, щоб розслабитися й перепочити після тяжкого робочого дня, та й сімейні посиденьки будуть куди приємнішими… Але далеко не всі можуть дозволити собі придбати квартиру – як-не-як, нерухомість у нашій країні коштує дорого, тож багато молодих сімей змушені жити в орендованому помешканні, поки не назбирають достатньо грошей на купівлю власної квартири.

А в орендованій квартирі ви ремонт робити не будете – невигідна це справа.

Буває й по-іншому: ви врешті-решт назбирали на квартиру, купили її дешевше за допомогою сайту http://etaloncity.ru, а ось на розкішний ремонт чи купівлю дорогих меблів грошей не вистачає. Впадати у відчай не варто: насправді додати квартирі трохи затишку можна за допомогою підручних засобів.

1. Освітлення. Замість потужного центрального освітлення використовуйте світильники та лампи. Їх слід розташувати по периметру приміщення, так, щоб світло йшло знизу чи збоку. Таке оформлення не лише зробить приміщення більш затишним, але й дозволить заощадити на електроенергії.

2. Атмосферу затишку дозволять забезпечити кімнатні рослини. Бажано обирати листяні, які прикрашатимуть кімнату цілий рік. На робочий стіл помістіть кактус, а в самій кімнаті - невеликий фікус чи пальму.

Приховати непривабливі місця на стінах можна за допомогою шматка тканини (фото з сайту www.design-remont.info)
Приховати непривабливі місця на стінах можна за допомогою шматка тканини (фото з сайту www.design-remont.info)


3. Замініть штори та покривала – їх в будь-який момент ви зможете забрати з собою. Обирайте непрозорі тканини яскравих тонів – вони трохи оживлять навколишню атмосферу.

4. Якщо на стінах є пошкоджені ділянки, їх можна заховати – не картиною, ні: є спосіб вчинити куди оригінальніше. Наприклад, ви можете прикрасити стіну за допомогою шматка тканини. Тканину можна наклеїти прямо на стіну, використовуючи для цього водний розчин кукурудзяного крохмалю.

5. Не маєте можливості зробити ремонт в цілій квартирі? Обмежтеся «частковим» ремонтом: підфарбуйте потріскані одвірки та двері, обклейте спеціальною плівкою обдерті меблі. Трохи грошей і фантазії, і ваш дім перетвориться на очах.

6. Відмовтеся від сувенірів та всіляких там магнітів – власне, вони дуже часто створюють відчуття захаращеності приміщення. А щоб кімната не виглядала неприбраною, не зберігайте речі по кутках та під шафами – це чи не найбільший ворог затишку.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.