В ОАЕ грабіжники вкрали тридцять кілограмів золота Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2014 09:27 · Розділ: Кримінал

На минулому тижні Об’єднаних Арабських Еміратах було скоєно злочин, що не міг залишитися непоміченим: з одного ювелірного магазину зловмисники примудрилися викрасти тридцять кілограмів золота!!! Про подробиці злочину повідомили тільки тепер, хоча з того часу минув цілий тиждень.

Справді, такі злочини щодня не стаються. Тридцять кілограмів золота – це вам не дрібнички. Та й у будь-який інший день злочинці навряд чи наважилися б на таку крадіжку. Але тільки не чотирнадцятого липня: в цей день було гріх не обікрасти ювелірний магазин, переконані грабіжники.

Справа в тому, що на минулому тижні, чотирнадцятого липня, увагу більшості мешканців країни і не тільки була прикута до фінального поєдинку футбольного чемпіонату світу, в якому взяли участь команда Німеччини і Аргентини.

Грабіжників же футбол, очевидно, цікавив куди менше: ще б пак, на кону стояло тридцять кілограмів благородного металу. Який там чемпіонат світу!...

Стався інцидент в еміраті Шарджа в ніч на чотирнадцяте липня. Зловмисники, натягнувши на себе маски, пробралися в ювелірний магазин і винесли з нього більше тридцяти кілограмів золота. Розраховувати на підтримку перехожих та мешканців міста працівникам пограбованого закладу не доводилося – їхня увага була прикована до екранів телевізорів.


Пробратися в магазин грабіжники вирішили після опівночі. Справа в тому, що в Рамадан, священний для мусульманського населення місяць, багато магазинів працюють за особливим графіком. Відчиняються вони увечері і працюють до півночі. Тож грабіжники вирішили увірватися в ювелірний одразу після закриття. Втім, поліції вдалося вистежити і спіймати злочинців. Їх було аж десять – здебільшого громадяни Туреччини та Афганістану. Вік злочинців був різним – від двадцяти до п’ятдесяти років. Тепер їм загрожує суворе покарання.

А трохи раніше, восьмого липня цього року, не менш зухвале пограбування сталося у Бразилії: на один з місцевих складів заводу Samsung, розташований в Сан-Паулу, напала банда з двадцяти озброєних грабіжників, які на семи вантажівках вивезли з території магазину ноутбуки, планшети і смартфони – всього сорок тисяч одиниць техніки виробника.

За оцінками експертів, сума збитків склала приблизно тридцять шість мільйонів доларів. Непогана нажива, нічого не скажеш… Саме пограбування могло б стати сюжетом для блокбастеру.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=87932

Інші новини розділу