Селфі в Освенцімі обурило Twitter Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2014 00:39 · Розділ: Життя

Популярність селфі переходить усі межі. Вчені навіть всерйоз стурбовані любов’ю людей фотографувати самих себе й викладати зроблені знімки в соціальні мережі, вважаючи її психічним розладом.

Так, користувачі фотографують себе всюди: на кухні, в ресторані, за комп’ютером, навіть на унітазі. Але фотографія, зроблена на тлі Освенціма, викликала всезагальне обурення в соціальних мережах.

Користувачка не лише сфотографувалася на території сумнозвісного концентраційного табору, але й опублікувала зроблений знімок на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. Результат не змусив себе довго чекати – дівчина стала антигероєм соціальної мережі. Розлютило всіх навіть не так саме фото, як недоречна усмішка на обличчі дівчини, а також «радісна» піктограма в підписі до фото.

Фотографія з веселою дівчиною на тлі Освенціма була опублікована у соціальних мережах ще місяць тому, двадцятого червня, але бурхливі обговорення вона викликала тільки зараз.

Ім’я дівчини-підлітка не повідомляється, як і не уточнюється, з якої вона країни. Але всього за кілька днів з того часу, як фотографія привернула до себе всезагальну увагу, вона назбирала три тисячі шістсот ревітів.

Більшість коментарів були різко негативними. Користувачі мережі запропонували автору поста звернути увагу на невідповідність настрою поста тому місцю, в якому було зроблено фотографію.

А рівень розумового розвитку героїні було оцінено в грубій формі, ясна річ, різко негативно.

Як не дивно, радісна дівчина різко та агресивно зреагувала на критику. Та не витримавши всезагального напору, вона врешті-решт здалася, визнала, що фото було невдалим, і принесла вибачення тим користувачам, кого образила своєю публікацією.

У даному контексті відзначмо, що атмосфера Освенціма й справді зовсім не налаштовує на радісний лад. Цей комплекс німецьких концтаборів і таборів смерті, що розташовувався в 1940-1945-хх роках на відстані шістдесяти кілометрів на захід від польського Кракова, забрав життя сотень тисяч осіб і покалічив мільйони доль. За загальними підрахунками, в роки війни в таборі було вбито майже півтора мільйона ув’язнених, серед яких більше одного мільйона євреїв. Після війни, у 1947 році, тут було створено музей, відкритий для загального відвідування.

А ось іще одна користувачка, яка сфотографувалася на тлі меморіалу. присвяченого жертвам теракту 11 вересня (фото з сайту http://www.dailymail.co.uk/)
А ось іще одна користувачка, яка сфотографувалася на тлі меморіалу. присвяченого жертвам теракту 11 вересня (фото з сайту http://www.dailymail.co.uk/)
Джерело: http://lenta.ru/news/2014/07/21/stupidselfie/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.