5 причин не відкривати власний бізнес Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2014 16:42 · Розділ: Життя

Фото з сайту exeapartments.com
Фото з сайту exeapartments.com

Є люди – генератори нових ідей, в яких будь-яка робота в руках кипить і яким навіть найсміливіші мрії вдається втілити в життя. А є такі, які весь час шукають собі виправдання, вони готові працювати на когось, проклинаючи на чім світ стоїть свою долю, державу, шефа чи когось іще – головне, щоб було кого звинувачувати у власній ледачості та негараздах. Власне, останні завжди шукають якихось причин, які заважають їм, ну, для прикладу, відкрити власний бізнес.

1. Серед найпоширеніших причин, що змушують їх працювати за копійки, є відсутність нових ідей для бізнесу. Мовляв, все вже є і нового нічого не придумаєш. І справді, повністю унікальних ідей для бізнесу бракує. Але те, що у вас нема шансів стати Цукербергом, зовсім не означає, що варто просиджувати штани в офісі без надії на кар’єрний ріст.

Не обов’язково шукати вільної ніші на ринку – завоюйте клієнтів якістю послуг, розширенням асортименту товарів тощо.

2. Ще одна причина – напевне, найпоширеніша – відсутність стартового капіталу. Справді, стартовий капітал - дуже важлива штука. Але не завжди вона кардинально необхідна. Є види бізнесу, які ви можете розпочати практично з нуля: Форд виготовляв свій автомобіль у власному гаражі, та й Білл Гейтс розпочав зі створення найпростіших програм. А ви можете почати з продажу послуг, для прикладу. І навіть якщо ваш бізнес з першого разу не вдасться, то за вами не бігатимуть натовпи розлючених інвесторів…

Створіть сайт, в чому вам зможе допомогти http://globatel.ru/vps/windows, киньте оголошення, розкажіть якомога більшій кількості людей про свій бізнес. При чому робити це ви можете у вихідні, не покидаючи основного місця роботи.

3. Дехто просто переконаний, що його ідею одразу вкрадуть конкуренти. В реальності ж така позиція аж надто самовпевнена. Чесно: є чимало більш геніальних ідей, і нічого. З самою лише ідеєю далеко не заїдеш. А ось досвідчений керівник, дружня команда – це вже гарантована запорука успіху.

4. Ще інших лякають складнощі з реєстрацією власного бізнесу. І знову-таки дарма: насправді реєстрація підприємства – справа не така вже й складна. Але не варто поспішати з реєстрацією: перших клієнтів ви можете розраховувати і через дружні компанії. І вже коли побачите, що клієнти й справді готові платити за те, що ви пропонуєте, можете реєструвати підприємство у відповідних органах.

5. Бізнес вимагає бізнес-плану. Що таке бізнес-план? Купка папірців з цифрами, буквами та розрахунками. Але цей папірець здебільшого потрібен тільки для того, щоб переконати кредитора, що він дає гроші з можливістю їх повернути. Якщо ж ви інвесторів не шукаєте, то вам, скоріше, потрібна бізнес-стратегія. А це вже зовсім інша історія…


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.