Новинки автопрому: Peugeot створить автомобіль-трансформер, а Opel випустить бюджетного конкурента Dacia Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2014 15:26 · Розділ: Авто-мото

Недавно компанія General Motors, володар кількох знаменитих автомобільних брендів, оголосила про намір випустити «європейське» авто під брендом Opel. Це будуть недорогі автомобілі, що стануть конкурентами популярних сьогодні Dacia, Hyundai та Kia.

Справді, компанія General Motors сьогодні переживає досить складні часи, адже в умовах кризи європейці віддали перевагу бюджетним моделям, а зокрема продукції румунської компанії Dacia, що є дочірнім підприємством автомобілевиробника Renault. Крім того, компанії довелося обмежити виробництво Chevrolet з Європі, що, знову ж таки, суттєво скоротило доходи компанії. Тепер бюджетний продукт повинна представити компанія Opel – це буде невеличкий позашляховик, розміри якого будуть меншими, ніж розміри Opel Astra.

Бюджетний автомобіль від «Опель» - не єдина новинка, яку найближчим часом представлять виробники авто у Європі. Чимало цікавої інформації стосовно того, чим потішать автомобілістів Європи виробники вже в цьому році, можна знайти на http://autoportal.ua/. І, слід казати, на нас чекає безліч куди цікавіших новинок, ніж бюджетне авто від General Motors.

Так, досить цікавий напрям розвитку обрала компанія Peugeot – замість того, щоб нашпигувати свої автомобілі черговими новинками, чесно кажучи, часто досить безглуздими і непотрібними, компанія взялася за вирішення куди важливіших проблем – проблем розмірів автомобіля.

Автомобіль-трансформер (фото з сайту http://auto.obozrevatel.com/)
Автомобіль-трансформер (фото з сайту http://auto.obozrevatel.com/)

Справді, розміри автомобіля – дуже важливий критерій. Для міських мешканців, здавалося б, нема нічого зручнішого, ніж невеличкий двомісний компактний автомобіль: він і місця на парковці займатиме менше, і серед потоку великих і неповоротких машин рухатиметься швидше і вправніше.

Та й у переважній більшості випадків ми їздимо на порожньому авто – задні сидіння здебільшого пустують. Та все ж повністю відмовитися від містких автомобілів ми не можемо: іноді в гості приїде теща, а часом хочеться поїхати кудись із друзями. Не підійде двомісний автомобіль і сім’ям, у яких є діти, адже тоді сімейні поїздки стануть неможливими.

Щоб ви не сушили мізки над питанням, який автомобіль все-таки вибрати, компанія Peugeot взялася за створення автомобіля PLUX, що стане першим розкладним автомобілем світу. В «звичайному» стані авто матиме всього два місця: водійське і пасажирське біля водія. Та як тільки ви захочете підвезти компанію друзів, один легкий натиск кнопки – і авто видовжиться, запропонувавши вам ряд додаткових сидінь. Довжина моделі в розкладеному вигляді – три з половиною метри, і тут зможе зі зручністю розміститися четверо пасажирів. Складене авто скорочується на метр, що робить зручнішим паркування.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.