В Індії виявлено малюнки, які є свідченням того, що наші предки зустрічалися з інопланетянами Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2014 23:54 · Розділ: Наука

Про те, існують чи ні інопланетні цивілізації, суперечки ведуться вже протягом тривалого часу. І є чимало даних, які говорять про те, що інопланетяни все-таки існують, хоча таке твердження й видається нам доволі неймовірним.

А недавно археологами був знайдений ще один доказ, що говорить на користь існування інопланетних цивілізацій. На древніх наскальних малюнках, залишених нашими предками, вони виявили зображення гуманоїдів з розмитими обличчями та якусь подобу НЛО - приладу на трьох ніжках.

В одній з індійських печер було виявлено малюнки із зображенням людиноподібних істот, поряд з якими знаходиться космічний корабель. За оцінками вчених, вік малюнків складає десять тисяч років. Цінну знахідку було виявлено на території індійського штату Чхаттісгарх.

За твердженням археолога Дж. Р. Бхагата, виявлені малюнки можуть служити підтвердженням так званої теорії палеоконтакту, згідно з якою в далекому минулому нашу планету могли відвідувати розумні істоти позаземного походження.

Печери з виявленими малюнками розташовані неподалік селищ Чандела і Готітола. Серед місцевого населення ходять легенди про маленьких чоловічків, що спускалися з небес і забирали з собою деяких місцевих мешканців. Забрані люди ніколи більше не поверталися до своїх сімей.

Археолог Бхагат зауважує, що знахідка є натяком на те, що в давнину люди бачили або ж здогадувалися про існування вихідців з інших планет, які до сьогодні не дають спокою ні дослідникам, ні звичайним людям.

Тепер індійські учені планують передати отримані результати фахівцям НАСА, щоб продовжити дослідження в даному напрямі. Що ж стосується спеціалістів космічного агентства, то вони заявили, що контакт з позаземними цивілізаціями відбудеться вже протягом найближчих двадцяти років.

Про це привселюдно заявив колишній астронавт Чарльз Болден кілька місяців тому. На сьогоднішній день Чарльз Болден являється професором Массачусетського технологічного інституту. Вчений та його колеги переконані, що позаземний розум і справді існує, і людство обов’язково його знайде.

Разом з тим, вчені з Единбурзького університету вважають високою імовірність того, що інопланетяни постійно стежать за землянами. А космічні кораблі прибульців рухаються настільки швидко, що сучасне земне устаткування просто не може цей рух зафіксувати.

Джерело: http://www.mk.ru/s

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.