Підводний фестиваль пройшов у Флориді Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2014 20:22 · Розділ: Розваги

Цікавий захід цими днями пройшов у Флориді – тут відбувся черговий підводний фестиваль для драйверів. З часу проведення фестивалю пройшов майже тиждень - видовищний захід відбувся минулої суботи.

За традицією, захід пройшов неподалік островів Флорида-Кіс, розташованих в найбільш південній частині американського штату Флорида.

Учасниками фестивалю, а точніше, його гостями, стали п’ять сотень осіб – драйвери зібралися тут для того, щоб у настільки незвичній обстановці послухати музику.

Щоб це стало можливим, під водою було встановлено де кілька спеціальних колонок, через які транслювалася музика з місцевої радіостанції. Весь захід тривав близько чотирьох годин, а композиції, які звучали, були переважно на морську тематику.

Серед усіх інших пісень, що прозвучали в рамках заходу, учасники фестивалю послухали пісню легендарної групи Beatles «Сад восьминога», а також композиції з діснеївського мультфільму «Русалонька» та популярного телесеріалу про дельфіна «Фліппер».

Як і годиться, з нагоди фестивалю драйвери одягли на себе яскраві та барвисті костюми, а також взяли з собою різні іграшкові музичні інструменти, з якими вони зображували музикантів.

Цьогорічний підводний музичний фестиваль, що традиційно проходить у Флориді, став тридцятим за рахунком. За словами одного з організаторів заходу, Білла Беккера, тоді, три десятиліття тому, ніхто б і подумати не міг, що захід стане щорічним. «Наскільки я знаю, ми - єдині в світі, хто проводить подібні підводні концерти», - додав Білл.

З іграшковими інструментами в руках дайвери зображали музикантів (фотографію взято з сайту amurburg.ru)
З іграшковими інструментами в руках дайвери зображали музикантів (фотографію взято з сайту amurburg.ru)

Зазначимо, що підводний фестиваль – це не просто розважальний захід. У нього набагато глибший підтекст, адже учасники підводного дійства у такий спосіб хочуть привернути увагу громадськості до необхідності охорони коралових рифів, які сьогодні поступово зникають з лиця землі. Власне, й самі виступи проходять неподалік єдиного у Сполучених штатах бар'єрного рифа.

В першу чергу на проблему коралових рифів повинні звернути увагу самі ж драйвери, оскільки їхня діяльність може завдати непоправної шкоди підводному життю океану. Дайвери повинні звернути увагу на те, що роблять, намагаючись зберегти коралові рифи в тому вигляді, в якому вони є зараз.

Джерело: http://www.vz.ru/news/2014/7/13/695318.html

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.