У Латвії алкоголь можна брати в оренду Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2014 18:33 · Розділ: Суспільство

Вся проблема будь-якого законодавства в будь-якій країні світу криється в тому, що всі існуючі закони можна по-різному трактувати і в кінцевому результаті обійти. А передбачити, на що спроможуться найбільш спритні та винахідливі правопорушники, неможливо.

Втім, у Сполучених штатах, як, зрештою, і в інших країнах світу, після кожного інциденту до закону вносять поправки, в результаті чого ми маємо душе смішні законопроекти. Наприклад, в Індії заборонено цілуватися з асфальтом, а в одному зі штатів США кожен автомобіліст на певному відрізі шляху повинен зупинити автомобіль, вийти з машини і… запустити в небо сигнальну ракету.

І таких законів є безліч, як зрозуміло, і їхніх трактувань. І якщо знайти правильного адвоката, то закон навіть у безнадійних випадках можна використати на свою користь. Наприклад, кілька років тому у США один грабіжник увірвався в дім американського подружжя, яке вирушило кудись на відпочинок. Але спрацювала автоматична система захисту, і після того, як злочинець увійшов у гараж, двері за ним автоматично зачинилися, й він опинився в полоні.

Протягом кількох тижнів грабіжник страждав від голоду і спраги, тож коли господарі повернулися й викликали поліцію, він був украй незадоволений і розлючений. Злочинець подав на господарів дому позов – за те, що вони не залишили в гаражі їжі. І останні сплатили штраф у розмірі кількох сотень доларів!

Щось схоже зараз відбувається у Латвії, де продавці алкоголю вирішили обійти закон, що забороняє торгівлю спиртними напоями в темний період доби, в досить оригінальний спосіб: вони дозволили брати алкоголь в оренду!

На даний час у Латвії широко рекламується послуга: «Зателефонуй у фірму Alcoclub і попроси привезти бажаний напій додому».

Розвозять товар кур'єри фірми, які, ясна річ, працюють цілодобово, в тім числі і з десятої ночі до восьмої ранку, тобто в період, коли продаж алкогольних напоїв заборонений.

Тож тепер любителі пізніх вечірок можуть замовити улюблений напій, коли їм заманеться. А щоб не було ніяких претензій з боку правоохоронних органів, алкогольні напої не продаватимуться: їх надаватимуть в оренду. Щоправда, в загальній складності вартість напою трохи підвищиться, адже кур’єр за свої послуги братиме від двох до п’яти євро. За алкоголь він братиме заставу.

І якщо вранці вам заманеться повернути алкоголь назад, ви зможете преспокійно це зробити. В іншому ж випадку ваші гроші підуть на покриття «витрат» від «псування» орендного майна…

Джерело: http://tourdream.net/archives/24411

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.