Американець заробив цілий маєток на безкоштовних стрижках Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2014 16:15 · Розділ: Цікаві факти

Якщо ви – людина смілива і відважна, та й фантазії вам не позичати, розбагатіти для вас – не проблема, адже такі люди навіть найбезглуздіші ідеї здатні перетворити на успішний бізнес-план.

Відомо чимало випадків, коли вперті та спритні бізнесмени-початківці починали свій шлях в прямому сенсі з нуля. Але через деякий час їм вдавалося заробити мільйони. Наприклад, американець Бен Девіс примудрився заробляти на… безкоштовних стрижках. Втім, це не завадило йому заробити цілий маєток.

Ідея розпочати власний бізнес виникла у фінансиста, що закінчив Техаський університет в Остіні, в 2008 році, коли одного разу він глянув у дзеркало і зрозумів, що більше так тривати не може.

Бена страшенно дратувала його стрижка: місцеві перукарі ніяк не могли підрівняти чоловікові скроні та потилицю. Щоб врешті-решт вирішити цю проблему, чоловік вирішив відкрити власну перукарню.

Першу перукарню було відкрито в місті Фріско, й вона отримала назву The Gents Place. Бен взяв на роботу тільки досвідчених майстрів, у яких був великий досвід роботи. Він запросив до співпраці перукаря Вона Джонса, що пропрацював у цій сфері більше двадцяти років. Перукар Вон особливий – крім рук, що виросли з правильного місця, у нього ще й неймовірна пам’ять: до Вона можна просто підійти і сказати «Як завжди», і він знатиме, що робити. При чому Вон пам’ятає кожного свого клієнта і тип його стрижки.

За словами американця, його початкові інвестиції склали чотири сотні тисяч доларів. І протягом наступних двох років чоловік все, що заробляв, вкладав далі у розвиток бізнесу.

Напрацювати клієнтську базу Бену допоміг один з перших клієнтів. Завітавши в заклад, він пояснив, що сьогодні кращий спосіб розкрутитися – це соціальні мережі, адже це найкраща і найефективніша площина для бізнес-комунікацій. Згодом, власне, цей клієнт і став партнером Бена по бізнесу.

І ось з чого вони почали: восени 2009 року, якраз на десятий місяць після відкриття салону, Бен Девіс розповсюдив інформацію на теренах Facebook і Twitter про те, що The Gents Place пропонує місцевим чоловікам спробувати безкоштовну послугу 3 Course Service, яка коштувала сорок п’ять доларів. Послуга включала в себе стрижку з консультацією стиліста, миття голови та гоління шиї з гарячим рушником.

І ось тут починалися хитрощі сучасного маркетингу. Перукарня Бена пропонувала чимало інших послуг - аж очі розбігалися. Когось приваблювали великі знижки та дисконтні картки, що дозволяли безкоштовно запрошувати в перукарню своїх друзів, комусь подобалася епіляція брів… Словом, більшість тих, хто скористався безкоштовною послугою, згодом купували вже щось за гроші.

А ще свою роль відіграла атмосфера, адже Бен створив не просто чоловічу перукарню, а такий собі клуб, в якому чоловіки могли попити віскі, пограти в більярд та почитати свіжі газети.

Вже через рік справи Бена пішли на краще, а його ідеї дали неймовірний результат. Тепер у Бена три перукарні – дві в Техасі і одна в Канзасі. І попри те, що бізнес у чоловіка вийшов на свій рівень, той продовжує радувати клієнтів приємними акціями.

Один із відвідувачів перукарні розповів: «Я побачив оголошення про перукарню у Facebook. У правій колонці, де зазвичай висвічується те, що «лайкнули» ваші друзі. Перейшов на сторінку. Там обіцяли безкоштовну стрижку за мій «лайк» і запропонували безкоштовну чистку взуття, якщо я «порекомендую» сторінку своїм онлайн-друзям. У результаті поки мене стригли, а взуття чистили, я собі попивав віскі».

Джерело: http://directpress.ru/curyozi/

Інші новини розділу