Браузер Chrome виявився смертельним для Windows-ноутбуків Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2014 08:31 · Розділ: Нові технології

На сьогоднішній день браузер Chrome, дітище компанії Google, є одним із найпопулярніших та найбільш затребуваних продуктів на ринку. Але, як твердять дослідники, власникам ноутбуків краще триматися від нього подалі: співпраця з цим браузером може вилізти їм боком.

Стосується це тих ноутбуків, які працюють на базі операційної системи Windows. В результаті проведеного недавно дослідження виявилося, що Google Chrome є майже смертельним для акумуляторів.

Справа в тому, що комп’ютерні процесори ноутбуків з ОС Windows, на яких запущено браузер Google Chrome,працюють по особливому. Першим, хто це помітив, став редактор популярного видання Forbes Ян Моріс.

Справа в тому, що за замовчуванням операційна система Windows змушує процесор працювати з певними інтервалами – щоб заощаджувати енергію. В більшості випадків процесор «прокидається» шістдесят чотири рази на секунду, виконуючи всю накопичену роботу перед тим, як знову «заснути».

Однак у випадку з Google Chrome все зовсім по-іншому. Щоб прискорити власну роботу, браузер змушує прокидатися процесор набагато частіше – близько тисячі разів на одну секунду. В кінцевому результаті це призводить до більшого споживання енергії (на двадцять п’ять відсотків), і, як результат, до набагато швидшого зносу акумулятора.

Більше того, це «прискорення» вмикається й тоді, коли ви браузером не користуєтеся. Тобто достатньо, щоб Chrome був запущений на комп’ютері, і він «будитиме» процесор частіше, ніж це треба. І триватиме це навіть тоді, коли браузер згорнутий, а ви його не використовуєте.

В інших браузерах цього немає. І навіть багатостраждальний Internet Explorer, який ненавидять більшість користувачів, активує схожий режим лише в тих випадках, коли необхідно домогтися від гаджета підвищеної продуктивності – приміром, під час перегляду відео на YouTube. Та як тільки ви переглянете відео, закривши вкладку, браузер автоматично вимкне активацію режиму.

«Лише уявіть собі, скільки енергії в цілому світу витрачається даремно через цю помилку Google», - пише Моріс. Він також додав, що на операційних системах Mac і Linux схожих неполадок не виявлено – тут браузер Chrome поводиться цілком порядно.

Коли журналіст знаменитого видання привернув увагу до цієї проблеми, виявилося, що користувачі й раніше вказували на баг Google, однак корпорація залишила всі зауваження без відповіді.

Джерело: http://hitech.vesti.ru/news/view/id/5168

Інші новини розділу

  • Цікаві факти про компресор

    Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

    Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


  • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

    Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

    Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


  • 2017: найочікуваніші гаджети

    2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

    Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


  • Найкращі технологічні новинки 2016

    Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

    Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


  • Як вибрати праску?

    Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

    Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.