Мешканцям канадського міста заборонили співати в автобусах Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2014 22:04 · Розділ: Суспільство

Цікавий закон планують незабаром прийняти в одному канадському місці – тут пасажирам громадського транспорту, а зокрема автобусів, мають намір заборонити співати. Законопроект вже найближчим часом потрапить на розгляд вищої влади канадського міста Вінніпег.

У разі, якщо підзаконний акт, що заборонятиме мешканцям міста наспівувати в громадському транспорті, схвалять більшістю голосів, всіх порушників закону каратимуть валютним штрафом.

Фактично, заборона наспівувати в автобусах та іншому громадському транспорті є частиною іншого закону, покликаного встановити лад в громадському транспорті міста та зробити проїзд максимально зручним для пасажирів. Серед усього іншого, тим, хто вирішить проїхатися на місцевому транспорті, доведеться відмовитися від гри на музичних інструментах чи влаштовувати якісь інші покази та шоу.

«Мешканці міста, що знаходиться всередині будь-якого соціального транспортного засобу, буде заборонено здійснювати будь-яке з нижчеперелічених дійств без попереднього письмового дозволу: грати на музичному інструменті, співати, влаштовувати музичні вистави», - зазначається в законодавчому акті.

Мер міста Сем Кац (Sam Katz) вирішив пояснити, що підштовхнуло владу до ініціювання такого законопроекту. За його словами, головною метою акту є бажання вберегти пасажирів громадських транспортних засобів від зайвого шуму та гулу. Кац переконаний, що люди мають право їздити у тиші та спокої. І навіть якщо якимось пасажирам заманеться розвеселити інших своїм співом чи грою на музичних інструментах, в переважній більшості випадків все це приносить набагато більше незручностей, ніж вигоди.

Підзаконний акт було схвалено дев’ятого липня цього року, але він зможе вступити в дію лише після голосування депутатів міської ради, та й то якщо проголосує більшість. Якщо законопроект схвалять, правопорушникам, які, незважаючи на заборону, співатимуть у транспорті, загрожуватиме штраф у вигляді сотні доларів, а також компенсації витрат на судовий процес, якщо буде необхідність його проводити.

Цікаво, чи підпадатимуть під штраф ті пасажири, які мимовільно собі під ніс наспівуватимуть якийсь нав’язливий мотивчик, що засів у їхній голові від самого ранку? Скоріше за все, що ні, адже тоді б довелося оштрафувати всіх без винятку мешканців міста Вінніпег :-).

Джерело: http://shett.ru/?p=1346

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.