У США заарештували ангела-хоронителя Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2014 17:29 · Розділ: Події у світі

Коли ми говоримо про янголів-охоронців, то перед нашими очима постає традиційний образ якоїсь божественно прекрасної істоти, що стоїть за нашою спиною й охороняє від необдуманих вчинків. Часто в ролі особистого янгола ми уявляємо осіб протилежної статі – напевне, дівчині більше до душі думати, що її безпекою займається відважний крилатий молодик, аніж небесна амазонка, як і чоловікам легше віддати себе до рук прекрасних дам. Але вже точно ні одним, ні другим не захотілося б в якості хранителя мати те, що цими днями заарештували у США.

Так, цими днями правоохоронці США заарештували «ангела-хоронителя», яким виявився мешканець американського міста Альбукерке, розташованому в штаті Нью-Мексико. Дивний «янгол» чомусь був одягнений у жіночий купальник.

За даними поліції, заарештувати молодого чоловіка вдалося після того, як у місцеве відділення зателефонувала перелякана жінка з проханням якомога швидше приїхати в її будинок.

Заарештований молодик
Заарештований молодик

Ім’я потерпілої не розголошується, відомо лише, що вона прокинулася від того, що над нею в її ж спальні стоїть якийсь незнайомець, одягнений в жіночий купальник та халат фіолетового кольору. Звечора в домі його точно не було!!!

Господарка дому неабияк перелякалася, не так за себе, як за життя власної дитини, адже подумала, що в дім проник якийсь психічно хворий чи маніяк. До речі, перший варіант, схоже, не дуже далекий від реальності.

Коли жінка запитала у молодика, хто він такий та що робить в чужому домі, той відповів, що є її власним янголом-хоронителем і виконує свій прямий обов’язок – охороняє її сон. Налякана американка одразу ж зателефонувала в поліцію.

Зовнішність хлопця далека від янгольської (фотографію взято з сайту www.abqjournal.com)
Зовнішність хлопця далека від янгольської (фотографію взято з сайту www.abqjournal.com)

Після прибуття правоохоронних органів з’ясувалося, що ангелом-хоронителем був не хто інший, як двадцятидворічний Джейкоб Сегура (Jacob Segura), якого поліція розшукувала за зберігання дитячої порнографії. Потрапивши у поліцейську дільницю, молодик зізнався, що напередодні вживав метамфетамін і, очевидно, переборщив з дозуванням. Джейкоба звинуватили у зберіганні наркотиків та у вторгненні в чужий дім, але й за старі злочини йому дістанеться сповна, пояснюють правоохоронці.

Джерело: http://www.etotupo.ru/prestuplenija/3449-v-ssha-arestovan-angel-hranitel.html

Інші новини розділу