Син Арнольда Шварценеггера став обличчям реклами модного бренду Tom Ford Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2014 10:36 · Розділ: Події у світі

Доля дітей голлівудських знаменитостей складна ще з пелюшок: популярність батьків і з дітлахами може зіграти злий жарт. Підвищена увага з боку папараці, зіркова хвороба, бажання стати знаменитим, грошові статки – все це призводить до того, що багато дітей кіноакторів та музикантів стають на згубний шлях алкогольної та наркотичної залежності, гублячи собі життя. Втім, є й багато інших випадків: буває, що діти знаменитостей, навпаки, ніби відчуваючи на собі вагу відповідальності, намагаються стати прикладом для наслідування іншим.

Втім, і одних, і других об’єднує те, що вони приречені бути знаменитими. Справді, про що ж розмовлятимуть папараці, як не про чергову витівку доньки Майкла Джексона чи відверту сесію малолітньої спадкоємиці Віла Сміта?..

З іншого боку, така популярність, що приходить до зіркової малечі з юних років, відкриває їм непоганий шлях в майбутнє: навіть не досягши повноліття, вони заробляють пристойні гроші.

Недавно, для прикладу, Патрік Шварценеггер, син знаменитого голлівудського кіноактора Арнольда Шварценеггера, знався в рекламі сонячних окулярів. Разом із и Джіджі Хадід він став обличчям колекції дизайнера Тома Форда сезону осінь-зима 2015/16.

Патрік Шварценеггер (фото з http://www.runyweb.com/)
Патрік Шварценеггер (фото з http://www.runyweb.com/)

За даними The Daily Mail, Патрік Шварценеггер, якому, щоправда, вже виповнилося двадцять років, знявся для рекламної кампанії колекції одягу та аксесуарів модного бренду Tom Ford.

До речі, Патрік вже давно робив спроби досягти успіху в модельному бізнесі, щоправда, ці спроби були невдалими. І лише фотосесія для знаменитого бренду принесла йому справжній успіх. Втім, Патрік і раніше рекламував відомі бренди. В 2011 році він став обличчям реклами джинсів Hudson Jeans, однак такого успіху попередні фотосесії не мали.

Тепер же Патрік став досить затребуваною моделлю. Вже восени цього року його обличчя з’явиться на сторінках таких знаменитих видань, як Vogue, Harper's Bazaar, Elle та Vanity Fair.

Партнером Патріка стала дев’ятнадцятирічна модель Джіджі Хадід (Gigi Hadid).

До речі, Патрік є найстаршим з трьох синів Арнольда Щварценеггера. Зараз він навчається в університеті Південної Каліфорнії. Всього у колишнього губернатора Каліфорнії п’ятеро дітей – четверо від дружини Марії Шрайвер та одна позашлюбна від хатньої робітниці Мілдред Баен.


Інші новини розділу