Британці ходять на побачення з паперовими пакетами на голові Автор: lesya · Опубліковано: 16.07.2014 22:59 · Розділ: Суспільство

Що б там хто не говорив, при знайомстві ми в першу чергу звертаємо увагу на зовнішній вигляд співрозмовника. Й іноді зовнішність змушує нас приймати невірні рішення.

Звісно, при більш тривалому спілкуванні ми можемо розгледіти, яким є внутрішній світ людини. Але для цього потрібен час, а він не завжди є в людей, змушених жити в шаленому ритмі сучасного світу. Звідси й настільки висока кількість самотніх сердець.

Однак недавно співробітники однієї з компаній вирішили допомогти людям знайти свою половинку – не за зовнішністю, а за інтересами. І тепер у Лондоні дедалі білше людей вирушають на побачення… з паперовим пакетом на голові.

Вперше використовувати паперовий пакет придумали розробники додатку LoveFlutter – він пропонує користувачам шукати половинку, ґрунтуючись на спільних інтересах.

Творці стартапу вирішили провести цікавий експеримент. Вони запропонували шістдесятьом представникам обох статей взяти участь у так званому швидкому побаченні (Speed dating). Як відомо, ці побачення являють собою коротенькі розмови з потенційними партнерами заради знайомства.

Недоліком цього типу побачень є те, що за такий короткий період, виділений на зустріч, важко з’ясувати, що ховається під людським обличчям, яке часто стає відволікаючим фактором.

І ось розробники додатку запропонували учасникам своєрідного експерименту «взяти» партнера не обличчям, а іншими даними, внутрішніми. Вони роздали їм пакети, на які піддослідні нанесли схематичні малюнки за власним бажанням. Тоді ці пакети вони одягли на голову.

Хтось робив на пакеті написи, а хтось наносив малюнки. Більшість написів була досить кумедною.

По закінченню експерименту учасники зізналися, що саме побачення з пакетом на голові було найбільш вдалим і незвичним. За словами одного журналіста, що взяв участь в експерименті, вони насправді концентрувалися на рисах характеру, не відволікаючись на зовнішність. Коротше, побачення з пакетом на голові виявилося дуже й дуже вдалим. І тепер його планують провести ще й у Нью-Йорку (експериментальне побачення пройшло у столиці Великобританії Лондоні).

У такий спосіб розробники додатку сподіваються нагадати людям, що, запрошуючи когось на побачення, вони повинні враховувати не лише зовнішність, але й індивідуальні риси. Адже це не гра, а справа куди серйозніша… Схвалили ідею «сліпого» побачення й експерти.

http://readbookz.com/articles/article-na-iugho-vostokie-ukrainy-prishlos-otmienit-piervuiu-siessiiu-vno/

Джерело: http://fedpost.ru/sobytiya/45682-svidanie-s-paketom-na-golove-priznali-samym-udachnym.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.