Мадонні не дозволили стати присяжним засідателем Автор: lesya · Опубліковано: 16.07.2014 17:17 · Розділ: Життя

Недавно знаменита американська співачка Мадонна з’явилася до суду, щоб виконати свій громадянський обов’язок, і отримала відмову. Зірка повинна була взяти участь у роботі присяжних засідателів, але через власну популярність зробити це їй не дозволили. Судді вирішили, що вона може відвернути всю увагу від процесу.

До суду Мадонна з'явилася після того, як отримала відповідний виклик. Як і всі інші громадяни США, вона повинна була виконати роль присяжної.

Разом з іншими претендентами на роль присяжних співачка провела у спеціальній кімнаті близько двох годин, поки розглядали її кандидатуру. Та врешті-решт вона отримала відмову: судді вирішили, що така знаменита особа, як Мадонна, привертатиме до своєї персони надто багато уваги, в результаті чого судову справу розглядатимуть не настільки ретельно, як годиться.

Втім, сам виклик Мадонни до суду, як твердить представник судової системи штату Нью-Йорк Девід Букстейвер, є свідченням того, що у США перед законом всі рівні. Тепер, знову ж таки згідно з законом, Мадонну не матимуть права турбувати у схожій справі протягом шести років.

Девід Букстейвер також пояснив, чому було прийняте рішення відсторонити Мадонну від роботи присяжних. По-перше, вона б відволікала інших присяжних, що завадило б судовому процесу, по-друге, її присутність в залі суду вимагала б додаткової поліцейської охорони, а це у свою чергу потягнуло б за собою додаткові судові витрати.

До речі, судова система США нерідко призводить до того, що роль присяжних дістається зіркам і знаменитостям. В минулому році, для прикладу, присяжним повинен був стати Том Хенкс. Судове засідання відбувалося з приводу домашнього насильства. Голлівудський актор від виконання громадянського обов’язку не відмовлявся, ось лише від справи його дуже скоро відсторонили: під час одного з засідань один з представників сторони обвинувачення не втримався й підійшов до актора, щоб подякувати йому за участь у роботі журі. Власне, цим він і порушив встановлені правила, адже ні прокурори, ні адвокати не мають пава встановлювати контакт з присяжними засідателями.

В різний час роль присяжних засідателів виконували актриса Джессіка Ланж та відома журнадістка Барбара Уолтерс, які своєю участю у процесах підкреслили всю важливість роботи засідателів, підтримавши цим самим громадянську відповідальність.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/society/2014/07/140707_madonna_new_york_court_jury_appearance.shtml

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.