Американця заарештували за спробу розстріляти Місяць Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2014 20:24 · Розділ: Кримінал

Дурнів у нашому світі більше, ніж предостатньо. І хоча вони добряче псують наше життя (коли раптово в нього вдираються), але іноді вони можуть добряче нас насмішити. Своїми безглуздими вчинками, приміром.

Скажімо, як можна не розсміятися з одного американця, який цими днями вирішив… розстріляти місяць. Чим йому не вгодив повнолиций, невідомо, але ось за свою витівку чоловік потрапив за ґрати.

Стався інцидент трохи раніше в штаті Арізона, а винуватцем всієї катавасії є американець на ім’я Кемерон Рід.

Згідно з інформацією, що з’явилася на сторінках місцевих газет, тринадцятого червня серед ночі в поліцейську ділянку надійшов виклик. Телефонувала одна з місцевих мешканок, яка заявила, що її коханець ні з того ні з сього почав стріляти в небо. Як вона казала, ошаленілий співмешканець мав намір убити Місяць.

Спершу у поліції подумали, що до них зателефонувала наркоманка, та оскільки на місце події вони в будь-якому випадку прибути зобов’язані, бригаду патрулів було відправлено. Приїхавши на місце події, поліцейські і справді побачили чоловіка, який раз за разом палив у небо зі свого пістолета.

Як згодом розповів заарештований, спершу він вирішив розстріляти комету Галлея, але згодом зазіхнув і на Місяць. Тепер же «місячний злочинець» знаходиться за ґратами, і його звинувачують у незаконному зберіганні зброї та у вчиненні опору під час арешту.

До речі, історії відомо чимало кумедних злочинів, які просто не можуть не викликати посмішки.

Наприклад, Карен Лі Джохіммі, двадцятирічна «грабіжниця», одного разу вирішила пограбувати мотель. Вона увірвалася всередину, тримаючи в руках електропилу, й почала вимагати адміністрацію відчинити сейф і віддати весь його вміст їй. Але адміністрація навіть не поворухнулася, чим неабияк здивувала злочинницю: невже ж вони не бояться страшенного приладу в її руках? Як згодом виявилося, боятися адміністрації і справді було нічого – вони майже зразу помітили, як за грабіжницею тягнеться шнур від електропили, в розетку не увімкнений…

А ось історія Едвіна Гайнора куди трагічніша :-). Одного прекрасного дня він зрозумів, що все своє життя мріяв стати поліцейським. І пішов влаштовуватися на роботу. Там йому довелося заповнити анкету, в якій Едвін чесно зізнався про всі скоєні ним раніше злочини. За що й потрапив за ґрати. Спершу поліцейські подумали, що все це розіграш, але згодом виявилося, що нерозкриті злочини дійсно скоїв Едвін.

Джерело: http://aviapress.net/v-mire/za-rasstrel-luny-mozhno-popast-v-tiurmu.html

Інші новини розділу