Пісня Брітні Спірс без обробки шокувала шанувальників Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2014 15:23 · Розділ: Музика

Сьогодні для того, щоб стати знаменитим співаком чи співачкою, не обов’язково володіти вродженим талантом. Сякий-такий голос, трохи музичного слуху, пара-трійка комп’ютерних програм, крихта епатажу та в деяких випадках ще низка пікантних дрібниць – і все, ви вже зірка світового рівня.

І що з того, що ні якимсь особливим талантом, ні божественним голосом ви не володієте? Ми ж бо мешкаємо в двадцять першому столітті, і все це легко вирішується за допомогою комп’ютерних програм. Ось лише як пережити той ганебний момент, коли раптом про ваші реальні музичні здібності дізнаються фанати?... Втім, звиклим до епатажу знаменитостям такий поворот речей тільки на руку - піар.

Недавно в досить неоднозначній ситуації опинилася американська співачка Брітні Спірс. Сталося так, що запис її пісні, який не пройшова обробку, потрапив до рук її шанувальників, і… викликав у них справжній шок. Так, голос Брітні звучить огидно і жахливо, вона не дотягує ноти, а її пісня скидається на спів старезної відьми.

Чернеткова версія популярної пісні виконавиці потрапила в Інтернет цими днями. В центрі обговорення опинилася композиція під назвою Alien, що стала новим хітом співачки. Вийшовши у світ в минулому році в складі останнього альбому Спірс, вона завоювала чимало прихильників, ось лише тепер, скидається на те, їх поменшає, адже, чесно кажучи, голос Брітні на записі і справді звучить жахливо.

Справа в тому, що композиції співачки перед тим, як увійти до альбомів, піддавалися обробці за допомогою програми Auto Tune, яка автоматично «дотягує» ноти. В реальному ж вигляді вони звучать куди гірше.

Однак продюсер зірки Вільям Орбіт говорить, що запис, викладений в Інтернеті, анітрохи зірку не компрометує. Мовляв, Брітні просто розспівується перед основною сесією, а так робить більшість співаків.

«На цьому записі Брітні просто розспівується перед основною сесією. Так чинить багато артистів, у яких попереду довга і болісна робота в студії», - говорить Вільям.

За його словами, версія, яка шокувала шанувальників, не призначалася для публічного прослуховування, тому й не дивно, що її було зроблено наспіх.

Втім, читачі і слухачі можуть самі порівняти обидві версії композиції.

Оригінал можна послухати на YouTube за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=vbIHpsOeChQ

Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_69471.html

Інші новини розділу