7 ефективних способів підвищити відвідуваність власного блогу Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2014 14:24 · Розділ: Цікаві факти

Блог дозволить заробляти на трафіку
Блог дозволить заробляти на трафіку

Сьогодні дедалі більше користувачів відкриває власні блоги: справді, замість того, щоб просто так «виснути» в Інтернеті, чому б не спробувати заробити трохи грошей? Декого все це затягує, в результаті чого Інтернет стає головним джерелом доходу. Ось лише недосвідченим майстрам буде важко: як-не-як, довести блог до того рівня, щоб він почав приносити певний заробіток, без відповідних знань просто неможливо.

Головною особливістю блогу є відвідуваність. Чим більша відвідуваність, тим більший трафік, а це значить, що якщо ви вирішили заробити на відвідувачах, ваші доходи суттєво зростуть. З високим трафіком ви зможете брати участь у вигідних партнерських програмах. До того ж, чим більше користувачів заходитиме на ваш блог, тим більше ви зароблятимете на рекламі, посиланнях на сторонні ресурси тощо. Коротше кажучи, відвідуваність – запорука вашого успіху. А що ж робити для того, щоб ваш блог став популярним в Інтернеті? Про це ми розкажемо нижче.

1. Необхідно виділити певний контент і висунути його на перший план. Відберіть і киньте це в розділ «вибір редакції», «популярні пости» чи щось іще в цьому ж дусі. Такий крок допоможе відвідувачеві краще зорієнтуватися й зразу ж продемонструє, чому ваш сайт вартує уваги.

2. Щоб залучити увагу подорожуючих в Інтернеті, використовуйте зображення. Барвисті картинки і фотографії притягують нашу увагу не гірше магніту. Публікація з картинкою привертає куди більше уваги, ніж нудний набір букв.

3. Виділений контент слід регулярно змінювати, адже якщо ваш список популярних статей довго залишатиметься без змін, постійним читачам блогу це може не сподобатися, і ви їх втратите. Якщо ж ваші пости змінюватимуться регулярно, ви залучите увагу як старих, так і нових користувачів.

4. Гарним інструментом є так званий «related posts» - інструмент, який показує, куди рухатися читачеві після закінчення читання посту. Можна також «вручну» вкінці поста порекомендувати читачеві шлях фразою типу «Подобається пост? Можливо, вас зацікавить... ». Однак тут варто пропонувати тільки пости по темі, щоб не розсіювати сконцентровану увагу користувача.

5. Зв’язуйте між собою пости за допомогою внутрішніх посилань. Однак тут слід зв’язувати дійсно тематично подібні пости: якщо ви виокремлюєте слово «правопис», то необхідно, щоб у тексті, на який іде посилання, йшлося про правопис. Якщо ж ви поставите посилання на слово «бізнес», а воно приведе читача на текст про ринок Форекс, то це викличе тільки роздратування. Та й слова для внутрішніх посилань слід обирати більш конкретні.

6. Створіть архів. Є спеціальні плагіни, які допоможуть вам систематизувати матеріал. Наприклад, зайшовши на ваш блог, читач зможе прочитати всі заголовки в даному розділі за цілий місяць, а пагін SRG-Clean Archives вказуватиме кількість коментарів під кожним заголовком.


Інші новини розділу