Алсу запише пісню тривалістю дві доби Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2014 23:36 · Розділ: Музика

Щоб добре заробляти, зіркам просто необхідна популярність, адже для них вона прямо асоціюється з доходами. Але вона, ця популярність, – штука украй мінлива, тож знаменитості вдаються до найрізноманітніших витівок, щоб, бува, не зникнути з виду публіки, адже вона, як відомо, швидко забуває своїх кумирів.

Так, хтось всю свою музичну кар’єру збирає мільйони шанувальників виключно завдяки своєму талантові (візьмімо хоча б класиків музики, що здобули популярність без звичного для шоубізу піару), хтось на кшталт Леді Гаги за основу популярності бере епатаж. Ще інші виявляють неабияку винахідливість, щоб їхнє ім’я час від часу з’являлося в пресі, адже змиритися з тим, що їхня слава вже на заході, вони просто не можуть. Іноді ці спроби виглядають жалюгідними, а часом вони приносять неочікувано добрі результати.

Недавно співачка Алсу, для прикладу, вирішила, що просто так піти зі сцени вона не зможе. Час іде, а якоїсь мега-популярності вона так і не здобула, тож співачка подумала, що якраз настав час стати рекордсменом книги Гіннеса.

Алсу вирішила записати пісню, яка, очевидно, стане найдовшою в світі. Тривалість композиції складе дві доби, тобто сорок вісім годин поспіль слухачі матимуть можливість слухати голос популярних співаків без перерви і в межах всього лише однієї пісні.

Про намір встановити почесний рекорд співачка заявила сама, опублікувавши відповідну інформацію на своєму офіційному акаунті в соціальній мережі Instagram. Артистка зауважила, що з превеликим задоволенням взяла участь у проекті Ігоря Сандлера під назвою 5775.

Щоправда, Алсу протягом сорока восьми годин без перерви не співатиме – фізично це неможливо. В проекті візьмуть участь й інші виконавці. Таким чином, композиція стане не лише найдовшою в світі, але й з найбільшою кількістю виконавців. Справді, як задумав ініціатор проекту Ігор Сандлер, в проекті візьме участь кілька тисяч виконавців. Якщо бути точним, то п’ять тисяч сімсот сімдесят п’ять співаків. Власне, звідси й назва проекту – 5775. Рекордна композиція називатиметься Алілуя.

«Цей шедевр триватиме щонайменше дві доби, - додала Алсу на своїй сторінці. - Ну і, звичайно ж, ми потрапимо до Книги Рекордів Гіннеса. Приємного всім прослуховування!».

Зауважимо, що проект «5775» було створено за підтримки Московського єврейського общинного центру.

Джерело: http://altapress.ru/story/137568

Інші новини розділу