Мешканець США створив державу в Африці, щоб його донька могла стати принцесою Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2014 18:13 · Розділ: Події у світі

Заради своїх дітей батьки готові практично на все. Навіть створити власну державу – так, вчинив один мешканець США, якому для того, щоб задовольнити бажання своєї донечки, довелося стати королем цілої країни. Лише у такий спосіб мрія його дитини стати принцесою могла здійснитися.

Коментуючи свій вчинок, американець Джеремі Хітон зауважив, що лише хотів "показати своїм дітям, що в буквальному сенсі готовий піти на край землі для того, щоб їхні мрії здійснилися".

В результаті чоловікові довелося проголосити себе правителем неіснуючого «Північного Судану». І тепер мрія донечки американця Джеремі Хітона врешті-решт здійснилася – вона стала справжньою принцесою. Про це повідомляє американська газета Washington Post. Ось лише залишилися дрібниці - щоб світ визнав створений Північний Судан легітимним.

Територією новоствореної країни під назвою Королівство Північний Судан стала порівняно невелика територія африканського континенту.

Площа країни складає всього вісім сотень квадратних миль, і розташовується новостворене королівство десь на кордоні між Суданом і Єгиптом.

Сюди й вирушив Джеремі – з нагоди семиріччя власної донечки він відправився в Африку, щоб встановити тут свій прапор, що повинен був стати символом створення нової держави. В якості прапора було обрано й відповідну до події символіку – чотири зірки і корона на синьому полотні.

До речі, мешканці навколишніх територій називають ці землі Бір-тавіль, і вони не належать жодній державі. Коротше кажучи, це просто шмат нікому непотрібної пустелі, але Хітон має намір все змінити. Якщо він доможеться того, що його державу визнає світ, то перетворить посушливу територію на сільськогосподарський центр, адже саме цього хоче його семирічна донька, новоспечена принцеса.

Експерти говорять, що у Хітона є шанси стати королем держави. Ось лише спершу йому доведеться домогтися визнання з боку сусідніх африканських держав, а також з боку представників міжнародних організацій.

Тільки тоді він зможе стати повноправним власником цих володінь.

Що ж стосується Джеремі, то він заявив про серйозність своїх намірів. Вже зовсім скоро він звернеться до представників «Африканського Союзу» з вимогою визнати Північний Судан державою. Його домагання, твердить американець, цілком легітимні, адже саме так і створювалися держави. то чим же його королівство гірше?...

Джерело: http://www.zakon.kz/4639119-zhitel-ssha-sozdal-gosudarstvo-v-afrike.html

Інші новини розділу