Рецепт "філософського каменя" із замку Гаррі Поттера пустять з молотка Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2014 15:25 · Розділ: Життя

Після виходу книг про Гаррі Поттера наш світ зазнав змін. Справді, більш захопливої подорожі в чарівний світ магії годі шукати! Принаймні, так вважають запеклі фанати і прихильники книг та фільмів про юного чарівника та його друзів, які так неохоче попрощалися з улюбленими героями…

Так, Гаррі Поттер змінив життя не однієї людини. Авторка книг, ніким не знана Джоан Роулінг в один прекрасний день прокинулася знаменитою. Світову славу та визнання здобули й актори, що виконали головні ролі в екранізації. Та що тут говорити: навіть найменші деталі, які самі по собі не несуть цінності, але так чи інакше пов’язані з книгами чи фільмом, приносять гроші.

Недавно, для прикладу, на аукціон було виставлено рецепт «філософського каменя», що, як ми знаємо з фільму, перебував у замку Гаррі Поттера.

Міфічний «філософський камінь», а точніше, його рецепт був частиною колекції герцога Нортамберлендського, в замку якого й проводилися зйомки окремих сцен фільму.

За виручені кошти герцог сподівається відреставрувати замок. Тепер його планують продати з молотка, а сам аукціон відбудеться вже завтра, п’ятнадцятого липня.

За твердженням експертів аукціону Sotheby’s, за барвистий манускрипт сімнадцятого століття можна буде виручити не менше тридцяти тисяч фунтів (близько п’ятдесяти тисяч доларів). Трохи мало для ремонту старовинного замку, чи не так?..

Філософський камінь із замку Гаррі Поттера продадуть з молотка
Філософський камінь із замку Гаррі Поттера продадуть з молотка


В документі описується, у який спосіб можна навчитися перетворювати будь який метал на золото, а також зашифровано рецепт вічного життя. Сам манускрипт є частиною колекції герцога Нортамберлендського, яка налічує близько шістдесяти документів, що належать до окультних наук. Колекція зберігається в замку Алнік, в якому й проводилися зйомки фільму «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Як уже зазначалося вище, кошти, виручені в рамках аукціону, герцог хоче потратити на відновлення та реставрацію своїх володінь.

Що ж стосується самого манускрипту, то він являє собою рукопис сімнадцятого століття, який ретельно описує всі шістдесят сім стадій приготування так званого «філософського каменя» - штуковини, яка, як твердять алхіміки, і перетворює будь-який метал на золото та може подарувати своєму володарю вічне життя.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=87597

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.