Мер мексиканського міста одружився з крокодилом Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2014 23:20 · Розділ: Події у світі

Незвична церемонія одруження цими днями відбулася в Мексиці: в одному невеличкому містечку, мешканці якого здебільшого займаються рибальством, один чоловік вирішив одружитися з… крокодилом. І чоловік цей – не простий рибалка, а сам мер!

Стався курйозний випадок у місті Сан Педро Уамелула в Мексиці. Як повідомляють ЗМІ, церемонія носить в собі символічний характер. І зроблено це було заради хорошого улову, адже як без нього жити в місті, де мешкають самі рибалки, і риба та морепродукти є основним джерелом доходу?...

Так, місцеві мешканці вірять (ну, принаймні, є у них такий забобон), що крокодил – це ніякий вам не крокодил, а справжнісінька, правда, зачаклована, принцеса. І оскільки сам мер вирішив запропонувати їй руку і серце, то вона, розчулена таким вчинком, обов’язково принесе удачу цілому місту, «начаклувавши» усім рибалкам хороший улов.

Мер містечка на ім’я Хоель Васкес Рохас зізнався, що дуже радіє з приводу того, що його дружиною стала справжня «принцеса». Його радості навіть не затьмарює досить огидна зовнішність «дружини». Втім, ясна річ, пан Рохас не збирається приступати до виконання свого чоловічого обов’язку, тож і потворність власної обраниці-принцеси стерпіти зможе.

Церемонія відбувалася з усіма урочистостями: спершу весільна процесія пройшлася цілим містом, а коли обряд одруження було проведено, глава міста – і новоспечений молодий - навіть трохи потанцював зі своєю дружиною, адже яке весілля та й без весільного танцю?.. Ось лише довелося обходитися без пристрасних поцілунків...

Одруження з крокодилом і зовсім скидалося на справжнє: навіть крокодил-наречена була одягнена у весільну сукню та фату. За словами одного з місцевих мешканців, знання про цей ритуал та його значення - це «найбільше спадок, залишений предками».

Фото з сайту therussiantimes.com
Фото з сайту therussiantimes.com

Церемонія включала досить багаті частування, веселі танці та феєрверки. А проводили її за рахунок… самих мешканців міста. Такий собі добровільно-примусовий варіант, адже всіх тих, хто відмовився скидатися на проведення церемонії одруження, покарали штрафом.

Мер мексиканського міста - не єдиний у своєму роді. Трохи раніше ми писали про чоловіка, який подав до суду на органи реєстрації шлюбу за те, що вони відмовилися офіційно зареєструвати його шлюб з комп’ютером. А мешканець Німеччини недавно вирішив одружитися з власною кішкою. Словом, диваків у світі вистачає…

Джерело: http://w-o-s.ru/news/9956

Інші новини розділу