Подружжя з Фінляндії здобуло перемогу в чемпіонаті з носіння жінок на руках Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2014 16:28 · Розділ: Розваги

Напевне, кожній жінці хотілося б, щоб чоловік чи коханий носив її на руках… А ще й привселюдно, і так, щоб за це можна було отримати приз!...

Не дивуйтеся, але є жінки, яким справді пощастило з чоловіками – вони готові носити своїх дружин на руках не лише дома, коли ніхто не бачить, але при інших, ставши учасниками чемпіонату світу з носіння дружин.

Нещодавно в одному з таких чемпіонаті перемогу здобула сімейна пара з Фінляндії - Вілле Парвіайнен і Янетте Оксан стали переможцями цьогорічним змагань.

Традиційні уже змагання проводилися у фінському місті Сонкаярві вже вдев'ятнадцяте, й учасники дійства повинні були якомога швидше подолати смугу з водними перешкодами. При цьому чоловіки повинні були продемонструвати неабияку спритність і силу, адже їм доводилося тримати на руках своїх дружин, вага яких обмежувалася умовами конкурсу – не менше сорока дев’яти кілограмів.

Конкурс має статус міжнародного, і в цьому році в ньому взяло участь п’ятдесят подружніх пар, що приїхали з дванадцяти країн світу. Серед учасників конкурсу була навіть одна пара з Росії.

Цьогорічні змагання з носіння дружин на руках дещо по-іншому розставили переможні акценти – не так, як в минулі роки. Подружжя Тайсто Мієттінена і Крістііни Хаапалайнен з Фінляндії, що п’ять років поспіль отримувало першість у змаганнях, цього року опинилося тільки на третьому місці. А ось друге місце дісталося британцям - Річу Блейку Сміту та Анні Маргарет Сміт.

Цьогорічний чемпіонат став дев’ятнадцятим в історії. Всі ці роки призові місця чемпіонату діставалися виключно парам з Фінляндії та Естонії, що доводить, що, на противагу розповсюдженим анекдотам, естонці не такі вже й повільні…

Таким чином цьогорічний чемпіонат став свого роду особливим, адже вперше призове місце – срібло – дісталося британцям.

Учасникам змагань доводиться подолати не лише водні перешкоди, але й трав'яні та асфальтовані ділянки цієї своєрідної естафети. Якщо ж вони раптом впустять цінну ношу, то їх оштрафують на п’ятнадцять секунд.

На офіційному сайті організаторів змагань можна знайти чимало цінних порад стосовно того, як правильно носити жінку на руках, тож навіть якщо ви не маєте наміру прийняти участь у боротьбі за цінні призи та пиво, почитати все одно варто: раптом у повсякденному житті вам заманеться потішити дружину технологічно «правильним» носінням на руках…

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2014/07/06/1288622.html

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.