Щоб сподобатися дівчині, молодшій на тридцять років, китайський професор зробив собі зачіску у вигляді праски Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2014 08:04 · Розділ: Життя

Заради кохання люди готові на неординарні вчинки, які зовсім не пасують до їхнього статусу. Недавно, для прикладу, один поважний китайський професор, щоб сподобатися дівчині, молодшій за нього, зважився зробити унікальну зачіску.

П’ятдесятичотирирічний учений закохався в дівчину, молодшу за нього на тридцять один рік. І щоб привернути увагу дівчини, він вирішив спорудити на своїй голові дивну зачіску, яка справила досить сумнівне враження на оточуючих.

Вчений на ім’я Ву Лей (Wu Lei) працює в клініці Національного Університету Тайваню. Незважаючи на поважний вік, він по вуха закохався в китаянку Лінг Лін (Ling Lin), якій виповнилося всього двадцять три роки. Дівчина не захотіла крутити роман з професором, тож він вирішив вдатися до крайніх заходів – пішов у перукарню, попросивши спеціалістів, щоб йому зістригли волосся на лобі та з боків, а ділі зробили кумедну укладку з плоским верхом, яка нагадує праску.

Зрозуміло, що вчинок професора без уваги не залишився – перехожі, а особливо, діти, аж заходилися від реготу, дивлячись на химерного літнього стилягу. Діти показували на нього пальцями, а дорослі, як диктують сучасні традиції, стали фотографувати чоловіка на свої гаджети. До натовпу роззяв приєднався і репортер місцевої газети, який поцікавився у професора, що ж спонукало чоловіка вийти на вулицю в такому вигляді.

Однак Ву Лей від громадськості історію свого кохання приховувати не став. Він пояснив, що така оригінальна зачіска зробить його особливим, дозволить виділитися з натовпу, і вона обов’язково справить враження на дівчину, яка так нахабно відкинула його залицяння. Однак вистрижена «праска» на голові професора справила на об’єкт його пристрасті негативне враження, тільки підсиливши неприязнь, яка й до того зародилася в Лінг Лін.

- Цей чоловік - дивак, - говорить дівчина. – Він має гарну роботу, і був би шанованою людиною, якби знайшов відповідну партію. Зрештою, йому слід вести себе у відповідності зі своїм віком.

Що ж стосується самого професора, то він ніяк не може зрозуміти, щ ж, власне, не сподобалося дівчині в ньому.

Зачіска у вигляді праски не сподобалася дівчині
Зачіска у вигляді праски не сподобалася дівчині


- Я дійсно не можу її зрозуміти, - говорить дивак. – Я в місяць заробляю сімдесят тисяч доларів, та ще й заради неї підстриг й уклав волосся так, щоб виглядати, як хлопець з тридцятих. У такий спосіб я хотів привернути її увагу.

Джерело: https://vk.com/public24556443

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.