Померлого від перевтоми китайця поставили в приклад іншим робітникам Автор: lesya · Опубліковано: 10.07.2014 23:59 · Розділ: Події у світі

Китаєць вмер від перевтоми (фото з сайту www.wantchinatimes.com)
Китаєць вмер від перевтоми (фото з сайту www.wantchinatimes.com)

Користуючись у повсякденному житі приладами та речами, ми навіть на мить не замислюємося, що всі вони – плоди людської праці, іноді дуже виснажливої та навіть смертельної. І не лише невеликі підприємства сумнівного походження зловживають своєю владою, порушуючи всі правила трудової експлуатації, – навіть відомі марки і бренди, такі як «Самсунг» чи «Еппл», платять рядовим працівникам, що трудяться на заводах, мізерні суми, вимагаючи взамін віддаватися роботі повністю.

Власне, все це часом закінчується трагічно. У Китаї від безвиході накласти на себе руки щороку вирішують тисячі китайських робітників. А недавно один китаєць навіть помер від того, що перевтомився на роботі.

Але замість того, щоб застерегти інших від такої відданості роботі, роботодавець нещасного, навпаки, поставив померлого іншим в приклад: мовляв, ось як треба трудитися… Померлого співробітника він назвав зразком для будь-якого працьовитого китайця.

На початку липня цього року регулююча комісія у справах банків Китаю випустила офіційне підтвердження, що двадцять третього квітня цього року один з її співробітників, сорокавосьмирічний китаєць на ім’я Лі Цзяньхуа (Li Jianhua) загинув прямо на своєму робочому місці. Передумовами для його смерті стали неймовірна перевтома і стрес.

Згідно з даними комісії, Цзяньхуа працював цілу ніч – йому слід було закінчити звіт, але організм працьовитого чоловіка не витримав навантаження, і той до ранку помер.

У документі зазначається, що всім є чого повчитися у Цзяньхуа: «Він постійно ставив справи компанії, справи країни, справи народу перед своїм благом. Він умів боротися з труднощами, знав, що таке самопожертва і незламність – саме ці властивості допомагали йому працювати краще за інших з максимальною ефективністю. Він працював з нами двадцять шість років, день і ніч, всю свою енергію і пристрасть вкладаючи в свою працю», - йдеться в документі.

До речі, перевтома на робочому місці стала для Китаю серйозною проблемою. Щороку тут від перевтоми гине шістсот тисяч робітників, що кожного дня змушені працювати до півночі і далі. Кілька років такої праці, і навіть найздоровіший організм не витримає…

Для нас же він є прикладом того, як працювати точно не слід - є речі, важливіші за роботу.

Джерело: http://shett.ru/?p=1344

Інші новини розділу