Гаджети, які допомагають списувати Автор: lesya · Опубліковано: 10.07.2014 17:01 · Розділ: Освіта

Студентів не переробиш: як десятки років тому вони списували зі шпаргалок, так і сьогодні для того, щоб успішно здати екзамени, багато хто користується шпаргалками, ось лише нового рівня. Високотехнологічного. І попри всі заборони, погрози та міри, що приймають спостерігачі та викладачі, деяким студентам все ж вдається списати.

І на допомогу приходять звичні нам гаджети.

Лідером в списку гаджетів, що допомагають студентам списувати, міг би стати мобільний телефон, ось лише через заборону проносити на екзамени мобільники та суворий контроль, цей пристрій поступився лідерством іншим технологічним досягненням. Яким? Про це зараз поговоримо.

1. У списку гаджетів, якими студенти сьогодні користуються найчастіше, беззаперечне лідерство належить мікронавушникам. Ці невеличкі пристрої завдовжки в якихось десять міліметрів, у вусі практично не помітні, тож використовувати їх можуть і хлопці, і дівчата. А ще вони не мають дротів, як звичайна гарнітура, тому студент автоматично отримує гарантію того, що з екзамену його через використання навушників не виженуть.

Списати допоможе прихована камера (фото з сайту http://www.pro-goroda.ru/)
Списати допоможе прихована камера (фото з сайту http://www.pro-goroda.ru/)


Але тут є інша проблема: вартість цього гаджета, яка не завжди про кишені вічно бідним студентам. І якщо за смартфон чи ноутбук ви готові викласти пристойну суму, то за мікронавушник, який використаєте раз чи два, платити кілька тисяч явно неохота. Ось тут на допомогу вам прийде прокат микронаушника – ви заплатите суму, вдесятеро меншу, ніж за купівлю приладу, і коли він вже стане непотрібним, зможете з легкістю його позбутися. Та й у випадку, коли на екзамені ви не зможете скористатися мікронавушником (якщо, для прикладу, в приміщенні активують заглушки мобільного зв’язку), куди легше пережити втрату грошей, заплачених за прокат, аніж суми, еквівалентної вартості навушників.

2. Ще одним не настільки поширеним, але досить цікавим гаджетом є відеокамера з передавачем. Вона має невеликі розміри і металошукачі навряд чи її виявлять. До камери додається приймач та ноутбук, але вони можуть знаходитися за стінами приміщення на відстані навіть трьох сотень метрів. Далі все просто: ваш помічник сидить в авто десь неподалік приміщення, де проходять екзамени, а камера передає відеозображення ваших тестів на ноутбук. Помічник розв’язує завдання, і готові варіанти передає вам.

3. Проте найбільш шпіонським «екзаменаційним» гаджетом можна вважати спеціальну ручку з вбудованим в неї ультрафіолетовим світодіодом. Для неї, щоправда, знадобляться безбарвне чорнило. Написаний на аркушах текст зовсім непомітний для стороннього ока, та як тільки ви підсвітите його ультрафіолетом, зможете з легкістю прочитати, що там написано.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.