Шведи визнали жирову дієту найбільш корисною Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2014 20:42 · Розділ: Краса і здоров'я

Більшість дієт, популярних сьогодні, говорять нам, що для того, щоб схуднути, варто знизити щоденне споживання жирів. Здавалося б, цілком логічно: хочеш позбутися жиру, припини постачати його в організм, і він автоматично почне спалювати зроблені собою ж запаси. Але ні: наш організм – система куди складніша, і його просто так не обдуриш, і тим більше не змусиш так легко розпрощатися з надбаними тяжкою працею зайвими кілограмами.

В бажанні схуднути чимало людей наносять непоправної шкоди своєму організмові. Справа в тому, що нам потрібні всі без винятку продукти, і виключення з раціону джерела білків, вуглеводів чи жирів призводить до вкрай негативних наслідків. У випадку з останнім, наприклад, ми отримуємо цілу низку проблем, таких як передчасне старіння шкіри, ламкість волосся та нігтів, зниження працездатності, погіршення самопочуття. Насправді жири нашому організмові дуже потрібні. Навіть більше: у Швеції жирову дієту визнали найбільш корисною для людського організму.

Щоб дійти подібних висновків, шведським вченим довелося провести масштабну роботу. Вони протягом двох років аналізували результати проведених іншими вченими експериментів, які стосувалися харчування. Всього в рамках дослідження було проаналізовано шістнадцять тисяч експериментів та їхніх результатів.

В результаті вчені дійшли висновку, що саме жири є найважливішим елементом нашого харчування. А щоб скоротити обсяги поганого холестерину, необхідно відмовитися від цукру та крохмалю. А це означає, що з раціону слід виключити цукор, макаронні вироби, хліб та випічку, картоплю й рис. І, як не дивно, необхідно відмовитися від соків та інших напоїв.

За твердженням шведських учених, здоровий раціон - це не що інше, як жирне м'ясо та риба, багата жирами, овочі, що не містять крохмалю, горіхи, молоко, кефір та інші молочні продукти, позбавлені цукру. Саме така дієта, переконують шведські дієтологи, не лише не дозволить зайвим кілограмам осідати на тілі, але й допоможе покращити стан здоров'я в цілому.

Та все ж потрібно пам’ятати, що добову дозу калорій перевищувати не варто, інакше що б ви не їли, невтішної позначки на вагах вам не уникнути…

Не слід оминати увагою і фізичну активність, адже без неї домогтися стрункої фігури практично неможливо. к твердять фахівці, раціональне харчування вкупі з активним руховим режимом - запорука здоров'я та краси нашого тіла.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2014/07/07/1288943.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.