"Брудна Олімпіада" пройшла в Німеччині Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2014 17:59 · Розділ: Розваги

Нас з дитинства привчають до чистоти та охайності, а іноді так хочеться відкинути всі ці умовності геть!... І зробити це дозволяють різноманітні фестивалі.

Недавно один з них пройшов у Німеччині. І це був навіть не фестиваль, а досить екзотичні і традиційні уже змагання, відомі світові як «Брудна Олімпіада» (Wattolümpiade). В цьогорічному заході, що відбувся учора, шостого липня, взяло участь більше п’яти сотень людей, що стали учасниками матчів у футбол, гандбол та волейбол. Визначальною особливістю змагань стало те, що проходили вони в непролазних болотах в містечку Брюнсбюттель, що на півночі країни.

Напевне, грати в багні - не дуже приємно (фото з сайту http://xsport.ua/)
Напевне, грати в багні - не дуже приємно (фото з сайту http://xsport.ua/)

До речі, захід є благодійним, а ініціатором його проведення став німецький художник і скульптор Йенс Руш. Всі кошти, зібрані в рамках найбрудніших у світі змагань, йдуть у фонд боротьби з раком.

На обличчі гравців - суміш бруду й азарту (фото з сайту http://xsport.ua/)
На обличчі гравців - суміш бруду й азарту (фото з сайту http://xsport.ua/)

Німці – не єдині, хто полюбляє побовтатися у багнюці. Щось схоже організовують і мешканці бразильського містечка Параті, які влаштовують «альтернативу» традиційному бразильському карнавалу. Ось лише замість яскравих костюмів вони з ніг до голови вимащуються лікувальними грязями.

Іспанці люблять купатися в помідорах (фото з www.adme.ru)
Іспанці люблять купатися в помідорах (фото з www.adme.ru)

В той же час мешканці Іспанії в якості альтернативи лікувальним грязям вибирають… помідори. В них навіть свято є спеціальне – «Томатина». Його проводять більше сімдесяти років поспіль, і в рамках фестивалю ви можете досхочу покидатися стиглими плодами помідорів в інших учасників дійства. Помідорів тут – тонни, точніше, навіть сотні тонн, і ви отримуєте унікальну можливість скупатися в томатній пасті. Ось лише навіщо?..

Для любителів вина Іспанія приготувала інший сюрприз - Batalla del Vino, що проходить в містечку Аро. Вино тут ллється ріками. Учасники дійства заряджають дитячі водні пістолети вином, і намагаються вистрелити супротивникові в рот. Закінчення баталії передбачити неважко…

А ось так виглядає стрілянина вином (фото з сайту turj.ru)
А ось так виглядає стрілянина вином (фото з сайту turj.ru)

Англійці люблять кидатися тортами. Любите солодке? Тоді їдьте в англійське село Коксхет: тут щороку проходять змагання на виявлення кращого метальника тортів. Якщо стати мішенню, можна добряче поласувати апетитним і солодким кремом.

Джерело: http://xsport.ua/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.