У Саудівській Аравії пара розлучилася через кілька годин після одруження Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2014 15:51 · Розділ: Суспільство

Протягом всього нашого життя доля готує нам сюрпризи та несподіванки. Іноді її вибрики змушують нас ридати від горя чи задихатися від щастя, іноді вона зводить нас з людьми, з якими краще було б не зустрічатися в жодному з вимірів, а часом, навпаки, нагороджує нас справжніми ангелами, що приносять нам тільки радість та ейфорію… Та все ж вона – дама надзвичайно мінлива, і сьогодні ти її фаворит, а завтра – вигнанець…

Можливо, саме тому нам і цікаво жити, що ми не знаємо, що нас жде попереду і які сюрпризи нам приготовано. Втім, далеко не завжди несподіванки виявляються приємними: для однієї мешканки Саудівської Аравії несподіваний подарунок її колишнього став фатальним.

Схоже, хлопець не міг змиритися з тим, що його кохана зібралася вийти заміж за іншого, і вирішив будь-що завадити одруженню. Гарячий і запальний чоловік не встояв ні перед чим, і в боротьбу пішли не лише вмовляння, але й неблагородні методи.

Як повідомляє The Daily Mail, настирний чолов’яга таки домігся свого: новоспечений наречений, не витримавши тиску колишнього, через кілька годин після одруження вирішив розлучитися зі своєю дружиною. І зробив це!

Мешканець Саудівської Аравії розповів, що головна причина розлучення - компрометуючі фотографії його нареченої, які він побачив після одруження. Вони зберігалися на флешці, яку колишній хлопець дівчини в якості «подарунка» заховав у весільному букеті.

Бесідуючи з журналістами кувейтського телеканалу, наречений зізнався, що отримав сильну душевну травму, коли переглянув фотографії своєї дружини, записані на флешці. Так, його жінка позувала для іншого, і це було нестерпно. Приголомшений, він не знайшов в собі сил, щоб пережити цей скандал. Тому й вирішив враз з усім покінчити й почати все заново.

Більше того, вже згодом юнак зізнався, що за кілька днів до весілля колишній бойфренд його нареченої шантажував хлопця, погрожуючи розкрити таємницю їхніх взаємин прямо на весіллі, якщо дівчина до нього не повернеться.

Однак дівчина відмовилася, оскільки хотіла змінити своє життя. Вона хотіла жити в мирі і злагоді з новим чоловіком і виховувати дітей. Але колишнього позбутися виявилося не так легко, і він причимчикував на весілля, влаштувавши вищеописану акцію.

В результат дівчина побула заміжньою всього кілька годин, а нове життя їй доведеться розпочинати з новим хлопцем.

Джерело: http://www.newsru.co.il/world/07jul2014/gol456.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.