Американці розробили незвичайний гаджет для ванної кімнати Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2014 14:19 · Розділ: Нові технології

Намагаючись спростити наше життя та при цьому заробити немалі гроші, вчені та винахідники створюють все нові гаджети, корисність яких, щоправда, частенько можна піддати сумнівам. Втім, вони з’являються на світ, як гриби після дощу, тож, як бачимо, наші сумніви їхніх творців анітрохи не бентежать.

Недавно, для прикладу, американські винахідники вирішили створити гаджет, який, ймовірно, стане кінцем ери, коли невід’ємним аксесуаром ванної кімнати були полотенцесушители водяные: Нью-Йорська фірма розробила і представила спеціальну сушку для тіла, яка дозволить забути про рушники, а отже, й необхідність їх сушити та прати.

Спеціальний фен для тіла ви зможете використовувати, щойно вийшовши з душу, навіть коли вашим тілом донизу струменями збігатиме вода. Зовні пристрій скидається на звичайні ваги, та насправді вони випускають потужний струмінь теплого повітря.

Сушарка для тіла дозволить висушитися за 30 секунд (фото з сайту http://review-gadget.com/)
Сушарка для тіла дозволить висушитися за 30 секунд (фото з сайту http://review-gadget.com/)

Більше того, розроблений пристрій іонізуватиме повітря, температуру якого користувач зможе регулювати за власними потребами. Коротше кажучи, для повного висушування тіла після прийняття душу вам знадобиться всього… тридцять секунд. Навіть звичайним рушником ви витиратиметеся довше.

Струмені повітря надходитимуть під спецівльним кутом, в результаті чого вода просто стікатиме вниз, а тіло ставатиме сухим повністю.

Окрім очевидних зручностей, які відкриває створення такого собі «електрорушника», пристрій ще й оберігатиме наш організм від впливу хвороботворних бактерій. Відомо, що шкідливі мікроорганізми дуже вже полюбляють проживати та розмножуватися на вологих рушниках, які є для них фактично ідеальним середовищем існування. З пристроєм, створеним американцями, цієї проблеми можна буде легко уникнути, адже ви отримаєте можливість повністю відмовитися від рушників.

У широкий продаж сушарка для тіла повинна надійти вже у вересні цього року, та коли вона з’явиться в продажу в країнах СНД, невідомо. Скоріше за все, найбільш прогресивним користувачам, які поспішають нашпигувати свій дім високотехнологічними новинками, доведеться замовляти пристрій через Інтернет. Його вартість, за попередніми даними, коливатиметься в межах ста п’ятдесяти-двохсот п’ятдесяти доларів.

Пристрій отримав назву Body Dryer.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.