Івано-Франківська поетеса закликала жінок відмовитися від носіння трусів Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2014 21:52 · Розділ: Культура

Цими днями на території Росії та країн Митного союзу в дію вступив закон, який забороняє представницям прекрасної статі носити мереживну білизну: мовляв, синтетика є шкідливою для жіночого здоров’я, а оскільки представниці прекрасної статі не можуть самостійно відмовитися від звабливих трусиків, зробити це за них вирішили депутати Держдуми.

На перший погляд закон виглядає безглуздим і звірським. На другий, зрештою, також (в країні, де ціла купа інших проблем, саме труси заслуговують на першочергову увагу депутатів.....). Втім, синтетичні тканини і справді негативно позначаються на здоров’ї представниць прекрасної статі, тому свідомі дівчата від синтетики намагаються відмовитися, принаймні, у повсякденному житті.

Але що тут говорити: носити чи не носити синтетичну білизну – особиста справа кожного. Хтось і взагалі може ходити без трусів, як, приміром, одна поетеса з Івано-Франківська: на одній зі сторінок свого блогу Мар'яна Варців написала, що й сама б заборонила українським жінками носити труси.

На її думку, українське законодавство повинне піти далі, і не лише заборонити носіння нижньої білизни із синтетики, але й заборонити надягати на себе труси взагалі. Мовляв, наші предки-жінки трусів не носили, і нічого: й дітей здорових народжували, та ще у кількості по десять-дванадцять «екземплярів».

За твердженням Мар’яни Варців, лише одиниці свідомих лікарів зізнаються, що насправді носіння трусів несприйнятливе для нашого тіла. Вони стискують тіло, порушуючи кровообіг, в результаті чого мало крові надходить до органів малого тазу, а отже, зазнають негативного впливу репродуктивні функції організму жінки.

Мар’яна готова навіть сама подати іншим приклад – вона згідна бігати вулицями Івано-Франківська без нижньої білизни.

Зауважимо, що Мар’яна Варців, яка називає себе поетесою і письменницею, працює медсестрою, тож певний досвід у цій справі в неї дійсно є. Та чи варто так кардинально ставитися до питання – особиста справа кожного.

Заклик Мар’яни відмовитися від носіння трусів, спрямований до «патріотичних» жінок України, як і слід було очікувати, викликав неоднозначну реакцію та коментарі, від досить стриманих до відверто нахабних і грубих. Що тут сказати: який заклик, такі й відповіді…

Цікаво, але віршів поетеси Мар'яни Варців в Інтернеті чомусь немає... Та й багато хто твердить, що це - вигаданий персонаж...

Джерело: http://www.depo.ua/rus/life/ivano-frankovskaya-poetessa-prizvala-ukrainok-ne-nosit-04072014110700

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?