На Філіппінах випустили морозиво з ароматом крокодила Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2014 19:19 · Розділ: Цікаві факти

Надокучив смак звичайного морозива? Вам стелиться шлях на Філіппіни, адже саме тут ви зможете скуштувати найбільш незвичне морозиво світу.

В принципі, оригінального морозива в світі є дуже багато. Є морозиво, виготовлене з грудного молока, а є екземпляри, що смаком нагадують бекон чи пиво – не надто звичні для ласощів аромати… Однак на Філіппінах, цьому дивовижному і незвичному острові, населення якого віддавна славиться незвичайними гурманськими традиціями, випустили по-справжньому дивовижне морозиво. Воно пахне не корицею і не ваніллю, не шоколадом і не жасмином… та навіть не ковбасою чи копченостями – це морозиво таїть в собі аромат… крокодила. Поласувати ним можуть мешканці та гості філіппінського міста Давао. Як твердять продавці цього екзотичного продукту, новинка набагато корисніша, ніж традиційне морозиво.

Ідея випустити настільки незвичний продукт з’явилася у власників кондитерського магазину Sweet Spot («Солодке місце») випадково.

Подружжя Діно і Б'янка Рамос, що займаються кондитерським бізнесом, одного ранку отримали несподіваний «подарунок» від родича: той прислав їм цілий кошик крокодилячих яєць. Що робити з цими рідкісними екземплярами, кондитери не знали, тож і вирішили виготовити з них морозиво. Морозиво з ароматом крокодила вони випустили в якості експерименту, але за короткий час воно стало мало не найбільш популярними в місті ласощами. Тож ідею довелося продовжити. Кількість відвідувачів Sweet Spot почала невпинно рости, і всі вони хотіли скуштувати крокодилового морозива.

Втім, продавці зізнаються, що навряд чи за смаком морозиво з крокодилових яєць сильно відрізняється від звичайного, принаймні, м’ясом воно не пахне. Адже на смак морозива впливає безліч інших властивостей та чинників, і яйця - далеко не на першому місці, заявив співвласник магазину Діно Рамос.

Скуштувати трохи крокодилячого морозива зможе кожен (фото з сайту multyman.livejournal.com)
Скуштувати трохи крокодилячого морозива зможе кожен (фото з сайту multyman.livejournal.com)

А оскільки крокодили вважаються вимираючим видом, для виробництва крокодилячого морозива використовують тільки «браковані» яйця, тобто ті, з яких маленький крокодил вилупитися не зміг. Такі яйця на вісімдесят відсотків складаються з білка, тож і їхня поживність набагато більша, ніж у курячих. Та й корисних речовин такі яйця містять більше в декілька разів.

Джерело: http://directpress.ru/

Інші новини розділу