Забитий злив виявився головною причиною розлучень Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2014 16:15 · Розділ: Життя

Кажуть, побут вбиває будь-яку романтику. Справді, розкидані по всьому дому брудні шкарпетки та волосся, що застрягло у раковині – не надто приємні видовища. Та все ж якщо мова йде про справжні почуття, то вони здатні пережити всі ці труднощі. А якщо почуття неглибокі, то побут їх точно знищить, адже власне такі, здавалося б, дрібниці, часто стають причиною розставань.

Цікаве дослідження недавно провели британські вчені, в рамках якого з’ясували, як шкідливі звички призводять до розриву взаємин. В опитуванні взяло участь більше двох тисяч представників обох статей різного віку (після вісімнадцяти).

Мета роботи – з’ясувати, які наші звички найбільше дратують представників протилежної статі. Респондентам ставили запитання, яку поведінку своїх партнерів вони вважають найбільш нестерпною, а далі давали варіанти відповіді. Можна було вибирати кілька варіантів.

В результаті з’ясувалося, що для більшості чоловіків дратівливим є те, що жінки частенько забувають чистити злив після того, як миють голову, в результаті чого злив забивається їхнім волоссям. Цей пункт виводить з себе 41% усіх опитаних.

Огидні звички стають причиною розриву взаємин (фото з сайту blognews.am)
Огидні звички стають причиною розриву взаємин (фото з сайту blognews.am)

Ще чоловіки ненавидять, коли жінки всюди розкидають своє вбрання – по підлозі та меблях. Така поведінка може добряче понервувати третину опитаних чоловіків.

Четверта частина представників сильної статі впадають в лють, коли знаходять на підлозі обрізки нігтів, які залишилися після манікюру чи педикюру. А шістнадцять відсотків опитаних недолюблюють, коли їхні дівчата в їх присутності надто часто пускають гази.

Втім, дівчата, які до нестями полюбляють чистоту, так, що їхні ідеї стають нав’язливими, викликають роздратування тринадцяти відсотків опитаних респондентів.

Є погані звички й у чоловічої половини людства. Перше, що найбільше вбиває жінок, це звичка залишати брудний посуд де попало. Через неї готові подати на розлучення 39% опитаних представниць прекрасної статі. 27% неабияк дратуються з причини того, що й 16% чоловіків.

Бруд і волосся, що залишається в раковині після гоління, не до вподоби четвертій частині жіноцтва. А ось звичка залишати піднятою кришку унітазу доводить до люті 14% британок. Розкиданий по підлозі одяг жінок не дуже дратує – лише 11% респондентом не готові з цим миритися.

Однак для більшості респондентів огидні звички є важливою причиною розлучитися з партнером. 56% готові розірвати стосунки через наявність у партнера відразливих звичок. 32% учасників опитування зауважили, що все-таки спробують «перевиховати» обранця, а 12% погодилися з усім миритися заради кохання.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.