Китаєць скупив усі квитки на прем'єру "Трансформерів", щоб колишня дівчина дізналася про його багатство Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2014 14:09 · Розділ: Події у світі

Для багатьох людей на перший план в житті виходять гроші, і ні здоров’я, ні сім’я, ні якісь інші цінності не можуть хоча б трохи згасити жагу до багатства. Втім, сліпа гонитва за грошима абсолютно невиправдана, адже життя йде і змінюється, і з часом ми розуміємо, що є речі важливіші, ніж гроші.

Однак у випадку з одним китайським бізнесменом все сталося по-іншому: його дівчина покинула його саме через те, що він заробляв надто мало. Й пов’язувати своє життя з бідняком-невдахою дівчина наміру не мала.

Розлючений хлопець одразу взявся за справу. На зло колишній він вирішив розбагатіти, і, як не дивно, йому це вдалося. Тепер доходи хлопця такі, що могли б задовольнити не одну китаянку, а цілий гарем.

Та все ж думка про те, що колись його так нахабно покинули, та ще й через відсутність грошей, не давала китайцеві жити спокійно.

І він зважився на досить неординарний вчинок: скупив усі квитки на прем’єру фантастичного бойовика «Трансформери: Епоха винищення», щоб у такий спосіб продемонструвати екс-коханій, чого йому вдалося досягти.

Всього бізнесмен з Пекіна придбав сотні квитків на прем’єру, і роздавав ці квитки всім тим, хто ділився цією інформацією у соціальних мережах.

Китаєць на ім'я Ван (Wang) витратив на свою «акцію» більше сорока тисяч доларів. Однак сьогодні для нього ця сума не така вже й велика, ділиться Ван.

До речі, про проведення дивної акції Ван розповів у своєму мікроблозі Weibo. Він розповів, як сім років тому зустрічався з дівчиною, але та його покинула після того, як йому не вистачило грошей, щоб купити квитки в кіно. Більше того, дівчина не захотіла жити в рідному місті, тож вона незабаром покинула Нанкін і переїхала до Пекіна.

Гордість Вана постраждала так, що й говорити не варто. Він поклявся розбагатіти, й то якомога швидше. Однак спокійно насолоджуватися власним життям він уже не міг: думки про корисливу дівчину не давали йому спокою.

Ван також зауважив, що сума, яку він витратив на квитки – а це сорок тисяч доларів – це лише половина його щомісячного доходу.

Своїм вчинком Ван хотів продемонструвати, що, приймаючи рішення, можливо, його пасія була неправа. А щоб розповсюдити інформацію про себе, він вирішив роздавати безкоштовно квитки всім тим, хто захоче поділитися інформацією про долю китайця на сторінках соціальної мережі. Чи дізналася дівчина про витівку свого колишнього, чи ні, не повідомляється.

Джерело: http://www.disput.az/?showtopic=620177

Інші новини розділу