Джеремі Мікс стане обличчям Versace Автор: lesya · Опубліковано: 03.07.2014 19:38 · Розділ: Життя

Пройшло зовсім небагато часу відтоді, як фото американського злочинця Джеремі Мікса з’явилося в Інтернеті, як сьогодні він – одна з найбільш затребуваних моделей, контракти з якою бажають укласти знамениті модельєри та компанії, що диктують моду цілому світові.

Ніколи не знаєш, що готує нам доля. Сьогодні ти – мільйонер, а завтра всі твої статки пішли за вітром; сьогодні ти бідняк, а завтра – володар мільйонів…

Власне, не знати, що підготувала доля для Джеремі Мікса, каліфорнійського злочинця, який в один прекрасний день прокинувся шалено популярним. І не тому, що скоїв якийсь неймовірний злочин, продуманий і витончений до дрібниць, а тому, що доля нагородила його симпатичним обличчям.

Нагадаємо, що фото Джеремі Мікса недавно з’явилося на сторінках «Фейсбук». Воно було опубліковане місцевою поліцією, однак користувачки, помітивши звабливого злочинця, одразу розгорнули в мережі досить гарячі та пристрасні обговорення. Все дійшло до того, що Джеремі, який зараз перебуває за ґратами, отримав пропозицію стати моделлю. При чому одна з них надійшла від представників модного дому Versace.

Коротше кажучи, у Джеремі є всі шанси розбагатіти. І це при тому, що зовсім недавно його мати шукала гроші, щоб найняти адвоката для хлопця і забезпечити йому справедливий суд. Але тепер, скидається на те, Мікс сам собі забезпечить адвоката.

Уже сьогодні модельне агентство з Лос-Анджелеса Blaze Models уклало зі злочинцем контракт на тридцять тисяч доларів. А ще Джеремі Міксу надійшли пропозиції стати обличчям Versace та інших модних брендів. Що ж, може бути, Джеремі і стане на шлях виправлення.

До речі, агентом злочинця стала колишня зірка фільмів для дорослих і засновниця фірми GR Media Джина Родрігес – кому ж, як не їй, знати, що таке перебувати по той бік закону. Джина розповіла, що співпраця зі злочинцем має низку мінусів: їй постійно телефонують члени банди, в якій перебував Мікс, яким зовсім не хочеться, щоб їхній подільник став зіркою шоубізу. Однак Джина готова це подолати.

До речі, зараз найпривабливіший злочинець світу й далі перебуває за ґратами. Він перебуває в очікуванні суду, а щоб вийти під заставу, необхідно щоб хтось сплатив дев’ять сотень тисяч доларів. Та навряд чи зараз знайдеться хтось такий, хто наважиться віддати майже мільйон за злочинця.

Нагадаємо, що Джеремі Мікса звинувачують у зберіганні зброї та бандитизмі, однак мати хлопця переконує, що її син ні в чому не винен.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.