У США запустять соціальну мережу, яка повністю складатиметься зі смайликів Автор: lesya · Опубліковано: 03.07.2014 16:17 · Розділ: Суспільство

Соціальні мережі стали чи не основним досягненням сучасності, однак і загроза, яку вони в особі несуть, як твердять експерти, неймовірна. Разом з позитивними емоціями та необмеженим спілкуванням, соціальні мережі стали розповсюдником негативу, а також занудливої реклами і спаму.

Але скоро ця проблема вирішиться, і на зміну традиційним мережам прийдуть нові, поки що для нас незвичні. На сторінках таких мереж користувачі обмінюватимуться не словами, а емоціями, вираженими за допомогою емотиконів emoji.

У США на сьогоднішній день вже таку мережу анонсовано. Сервіс повністю складається зі смайликів. Тут ви не напишете ні слова, але ось емоції зможете виражати символами та картинками. Проект отримає назву Emojli, і, за твердженням його авторів, його головною перевагою стане відсутність лайків (які, до речі, стали великою проблемою, оскільки користувачі в погоні за лайками забувають про реальне життя), спаму та нечитаних хештегів.

На момент запуску соціальна мережа Emojli співпрацюватиме тільки з пристроями, що працюють на базі iOS. Однак згодом розробники планують розширити її можливості, адаптувавши сервіс до роботи на інших операційних системах.

Сервіс ще не запущено, але зарезервувати собі користувацьке ім’я можна вже зараз, адже, як ви розумієте, кількість користувачів сервісу обмежена. Точніше, якщо ви не хочете, щоб ваш нік складався з десяти смайликів, зареэструватися краще тепер.

На сторінці проекту в мережі Твіттер зазначається, що вже зараз ще не запущений сервіс користується неймовірною популярністю. Лише за вчорашній день на сайті було зареєстровано більше десяти тисяч осіб. За словами авторів проекту, на даний час користувачі можуть вибирати один з двохсот п’ятдесяти тисяч нікнеймів, що складатимуться всього з двох емотиконів. Але варто поквапитися, оскільки скоро їх може не вистачити.

Томас Скотт, один із засновників мережі Emojli, розповів, як йому та його партнерові прийшла в голову ідея створити щось подібне. В один прекрасний день Томаса і його друга осінило: якщо не вони створять «емоційну» мережу, то зовсім скоро це зробить хтось інший. Далі автори проекту вирішили навіть імена користувачів зробити у вигляді емотиконів. На їхню думку, це досить кумедно та смішно.

Цікаво, як виглядатиме спілкування в такій соціальній мережі? Замість слів – смайли? А як же з фотографіями та коментарями? Напевне, вийде кумедно, та й курйозних ситуацій буде чимало.

Джерело: http://www.popmech.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.