Несподівані способи використання Кока-Коли Автор: lesya · Опубліковано: 03.07.2014 08:57 · Розділ: Цікаві факти

Речі, які оточують нас у повсякденному житті, таять в собі набагато більше таємниць, ніж ми могли б подумати. Наприклад, улюблений багатьма напій – Кока-Колу – можна активно використовувати в господарстві.

Звісно, мова не йде про те, щоб замість мийних засобів купувати напій – ця справа невигідна та куди більш затратна. Набагато вигідніше купити товари для дому за посиланням Миранд, хозтовары, та якщо у вас після бурхливої вечірки залишилося кілька склянок Коли, не поспішайте виливати напій в раковину – йому можна знайти розумніше застосування.

За допомогою Кока-Коли можна видалити іржу. Для цього металеву поверхню замочіть в напої на ніч, а зранку ретельно вимийте. Якщо мова йде про хромовані поверхні, то з нальотом Кола справиться за якихось кілька хвилин. Але і це ще не все.

Кока-Кола миє унітази (фото з anthropos.org.ua)
Кока-Кола миє унітази (фото з anthropos.org.ua)

Незважаючи на темно-коричневу барву, яка здатна наставити чимало плям на одязі, Кола може використовуватися для... виведення плям. На забруднені місця необхідно вилити напій і трохи зачекати. Речовини, що входять до складу напою, роз’їдають бруд. При чому напій справиться навіть з такими стійкими забрудненнями, як жир та кров. А ще одяг, випраний в Колі, порадує вас приємним ароматом. Щоправда, після цих процедур вбрання доведеться випрати звичним способом.

Кола стає незамінним товаришем, якщо ви вирушаєте на пікнік. І не лише тому, що вона чудово втамовує спрагу.

Подумайте, що може зіпсувати вам пікнік? Хіба що дощ та… комарі. Ці маленькі кровопивці здатні перетворити відпочинок біля води на справжній кошмар. А якщо у вас ще алергія на укуси комах, то пекло гарантоване. Але Кока-кола поспішає на допомогу: вона полегшує біль та свербіж від різного роду укусів. Для цього просто слід змастити місце укусу Колою.

Прогресивні водії та власники авто знають, як розморозити вітрове скло автомобіля, що в морозяний день вкрилося льодяною шкіркою: поки недосвідчені намагатимуться відшкрябати лід з поверхні, вони виллють на скло пляшечку Кока-Коли і трохи зачекають… Вікна розморозяться набагато швидше. До речі, Кола взагалі непогано миє скло, тому і для миття вікон вона підходить чудово.

А ще за допомогою Коли можна почистити туалет. Для цього вилийте банку напою в унітаз і трохи зачекайте – процес очищення вимагатиме від вас куди менше зусиль…

…Після всього цього виникає запитання, чи варто використовувати Колу в якості напою взагалі. Втім, хоча в це важко повірити, Кока-Кола непогано втамовує біль: Якщо раптом у вас діарея чи розлад шлунку, напала нудота чи гикавка, пляшка Коли стане чудовими ліками. А ще напій лікує від ангіни…


Інші новини розділу