Майкл Джексон після смерті заробив 700 мільйонів доларів Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2014 17:43 · Розділ: Музика

Є люди, які й за ціле життя не спроможні заробити трохи більше, ніж мінімальна зарплата, а є такі, які й після смерті заробляють мільйони доларів. Власне, до останніх і належить знаменитий виконавець поп-музики Майкл Джексон: за кілька років з дня смерті Майкл примудрився принести своїм спадкоємцям дохід у сім сотень мільйонів доларів. Нагадаємо, що з моменту, коли визнаний цілим світом король поп-музики Майкл Джексон розпрощався з життям, пройшло всього п’ять років!

За даними видання Forbes, з такою сумою Майкі перегнав всіх відомих артистів, і живих, і мертвих.

«Він був прекрасною ілюстрацією слова «суперзірка». Це згусток якоїсь незрозумілої енергії. Коли ви слухаєте його музику, то навіть не можете пояснити, чому вона вам подобається», - коментує Forbes опубліковані підрахунки цитатою з книги «Michael Jackson, Inc».

Співробітники виддання навіть нагородили Майкла Джексона почесним званням. Він, на їх думку, заслуговує бути «королем посмертних доходів», адже навіть тепер, після смерті, заробляє і гроші, і славу.

За п’ять років з дати смерті у світ вийшло два посмертних альбоми виконавця, які здобули неймовірну славу та розійшлися дуже швидкими темпами. Далі знаменитий цирк «Дю Солей» поставив циркове шоу, в основі якого були пісні Джексона, а фанати отримали можливість переглянути фільм про життя і смерть Майкла під назвою «Ось і все». Більше того, було навіть створено голографічну копію виконавця, здатну співати. Не обійшлася без Майкла і реклама – рекламні контракти принесли родичам зірки мільйони.

Лише в минулому році Майкл «продав» більше восьми мільйонів копій своїх альбомів, і зрозумівши, що на цьому можна добре заробити, компанія Sony Music, що займається звукозаписом, запропонувала спадкоємцям сім'ї померлого артиста досить вигідний контракт загальною сумою в двісті п’ятдесят мільйонів доларів. За умовами контракту, на протязі десяти років компанія отримає право видавати музику Майкла Джексона.

Головне – підтримувати інтерес до померлих зірок, і вони ще довго приноситимуть доходи, говорять експерти.

До речі, за життя Джексон непогано налагодив власний бізнес, і йому навіть вдалося викупити половину акцій компанії Sony/ATV Music Publishing – власне, з цього й отримають чималу долю доходу його спадкоємці. Але в останні роки свого життя у Майкла виникли проблеми з фінансами, і йому навіть довелося продати один зі своїх розкішних маєтків.

Джерело: http://newsland.com/news/detail/id/1393805/

Інші новини розділу