Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2014 15:14 · Розділ: Суспільство

Цікавий і зворушливий короткометражний фільм цими днями підірвав Мережу: робота студії Higton Bros. змусила замислитися над своїм життям багатьох. Тема фільму – актуальна для багатьох з нас, адже короткометражка оповідає, як може за короткий час деградувати людина, в якої, здавалося б, є все: робота, кохана, гроші… Але невміння правильно розставляти пріоритети, цінувати те, що маєш, призводить до прикрої ситуації, коли в один прекрасний момент можеш втратити все.

Герой фільму – один з користувачів соціальної мережі Facebook, у якого в один прекрасний момент життя пішло шкереберть.

Фільм було продемонстровано публіці раніше, однак справжнє визнання до нього прийшло тільки зараз. Так, у травні цього року фільм став учасником знаменитого Канського кінофестивалю, однак користувачі Інтернету по-справжньому оцінили його лише тепер.

Фільм отримав назву What's on your mind? За аналогією до постійно оновлюваного статусу на Facebook. Герой короткометражки - Скотт Томпсон, чоловік, у якого є досить непогана робота і симпатична подруга.

Однак все це не приносить особливого задоволення Скотту. Він з кожним днем все більше заглиблюється у віртуальне існування вкупі з мережею Facebook, і його хвилює куди більше факт, скільки він «лайків» назбирає за черговий статус, ніж те, що на душі у його коханої. А фотографії щасливих облич його друзів викликають у Скотта болісне розчарування і якусь навіть заздрість.

Залежність стає все трагічнішою, і реальне життя все драматичнішим. Скотт втрачає роботу, згодом і подругу, і лише потім до нього приходить розуміння того, що ж він накоїв, коли проводив життя у віртуальному світі. Усвідомивши все це, він видаляє свої аккаунти у соціальних мережах.

За словами продюсера фільму Ендрю Хігтона, ідея сюжету з’явилася після того, як вони разом із братом переглядав радісні новинні стрічки своїх друзів на Facebook. Якось вони зрозуміли, що насправді не можуть люди весь час бути щасливими. Отож виходить, що вони просто прикидаються.


Власне, судячи з того, що фільм назбирав чотири з половиною мільйони переглядів та майже тридцять тисяч «лайків», такої думки дотримується багато хто. Власне, у коментарях багато хто писав щось на кшталт «Так сумно - так правдиво», тож, як бачимо, творці короткометражки підняли актуальну тему.

При цьому автори фільму зазначили, що вони не звинувачують Facebook, адже кожен сам собі винен. Соціальні мережі просто спростили цей шлях.

Джерело: http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/obschestvo/3162749.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.