У США створили сайт знайомств для інтелектуалів Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2014 12:25 · Розділ: Розваги

Спілкування, перенесене сьогодні у віртуальну площину, відкрило широкі можливості для знайомств у Інтернеті. В Мережі можна знайти чимало сайтів, які пропонують віднайти свою половинку чи просто завести нових друзів, але далеко не всі користувачі можуть ними скористатися.

Чому? Комусь метод знайомства через Інтернет не подобається в корені, а хтось в силу власного інтелектуального рівня просто не може знайти собі партнера, з яким би можна було поспілкуватися.

Так, мережа забита людьми недалекими, і їх цікавлять речі, які в інтелектуалів викликають, м’яко кажучи, алергію. А поки відсієш зерно від полови, щоб знайти того, з ким справді приємно провести час, може пройти дуже багато часу.

Вирішити цю проблему геніям сучасності допоможе відкритий недавно сайт знайомств Mensa Metch. Його головна особливість в тому, що знайомитися на ньому зможуть тільки люди з високим рівнем інтелекту.

Сайт було відкрито співробітниками найстаршої організації людей з високим IQ «Mensa» у співпраці з найбільшим на території США сайтом знайомств Metch.com. Мета проекту – допомогти людям з високим рівнем інтелекту знайти собі друга чи партнера зі схожими розумовими здібностями. Створений недавно сервіс отримав назву Mensa Metch, повідомляється на сторінках The Daily Telegraph.

А щоб не вийшло так, що кожен, хто вважає себе інтелектуалом, хоча його думка далека від реальності, кинеться реєструватися на сайті, організатори проекту поставили одну необхідну умову: щоб стати учасником ресурсу необхідно пройти спеціальний онлайн-тест, який і визначить ваш рівень інтелекту.

Зареєструватися на сайті зможуть лише ті, чий коефіцієнт перевалив за позначку у сто тридцять балів. Якщо ж ви вже обзавелися аккаунтом на сайті знайомств, то можете «повісити» на сторінці свого профілю на сайті Metch.com значок «Mensa» - нехай всі інші знають, як добре працюють ваші мізки, і люди з однією звивиною до вас навіть не наближаються.

Щоб пройти тест на визначення рівня інтелекту, доведеться заплатити один долар. Та якщо ви вже є членом організації інтелектуалів, цю процедуру можна буде пройти безкоштовно.

Нагадаємо, що організація Mensa є міжнародною організацією, членами якої є люди з високими інтелектуальними здібностями. Членами цієї організації є сто десять тисяч осіб, інтелектуальні здібності яких перевищують рівень 98% населення Землі. До складу організації входять і чоловіки, і жінки.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.