У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2014 15:02 · Розділ: Суспільство

Як відомо, між першими купальними костюмами і сучасними купальниками – величезна прірва, краї якої з’єднує хіба що тонесенький місток, який називається призначенням цього предмету гардеробу: і купальники, що закривали тіло від підборіддя до п’ят, і ті майже непомітні клаптики тканини, які сьогодні жінки нап’ялюють на свої тіла, були призначені для того, щоб в них купатися. І купатися не вдома, а в людних місцях.

Перші купальні костюми від своїх нащадків відрізнялися приблизно так, як перші стільникові телефони від сучасних смартфонів. Всередині вісімнадцятого століття купальні костюми являли собою незграбні плаття до колін вкупі з леггінсами, які приховували ноги аж до кісточок. Згодом від леггінсів відмовилися, дозоливши жінкам демонструвати коліна.

Та все ж у 1907 році відому плавчиху з Австралії Аннет Келлерманз заарештували за те, що вона на підводне шоу балерин вдягла купальний костюм, що відкривав шию, руки та коліна. Це був неймовірно зухвалий вияв непристойності!

Цікаво, що б сказали тодішні скромні і пристойні громадяни, якщо б їх хоч на мить закинули у сьогодення на один з нудистських пляжів?.. :-)

Та й навіть на звичайних пляжах все частіше можна побачити жінок з оголеними грудьми – вони ж бо у такий спосіб активно борються за рівноправ’я з чоловіками, які нічим не прикривають соски на власному тілі.

Фото з сайту http://news.e-generator.ru/
Фото з сайту http://news.e-generator.ru/

Щоправда, далеко не всюди представниці прекрасної статі мають на це право: у деяких штатах США, для прикладу, представницям прекрасної статі заборонено засмагати топлес. Але їм на допомогу поспішили чиказькі дизайнери, що створили купальник, який дозволить феміністкам не відступати від своєї лінії боротьби за рівні з чоловіками права, не порушуючи при цьому місцевих законів.

Дизайнери Робін Грейвс та Мішель Літтл створили купальник TaTa Top, що імітує оголений жіночий бюст. Верх купальника зшитий з тканини тілесного кольору, а з зовнішньої сторони на тканині намальовані соски рожевуватого кольору, що, як твердять очевидці, створює повну ілюзію натурального бюсту.

Як твердять творці провокативного купальника, їхнє дітище призначене для дівчат з тих штатів США, де їм законодавчо заборонено засмагати з оголеними грудьми. А оскільки чоловікам тут ніколи не забороняли засмагати без верху, компанія TaTa Top і вирішила створити предмет гардеробу, який би кинув виклик місцевій владі, не переступаючи закону.

Коштує це диво всього двадцять вісім доларів, і з них п’ять перераховуватимуть у фонд боротьби з раком молочної залози.

Джерело: http://mirtesen.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.