Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2014 12:47 · Розділ: Цікаві факти

Всі знають, що в сучасному світі для успішного розвитку та ведення бізнесу необхідно мати свій сайт. Він виконує різноманітні функції, інформуючи клієнта про діяльність компанії, яку репрезентує, а також збільшує кількість відвідувачів/клієнтів/потенційних покупців компанії. Власне, саме тому відкриття сайту є важливим для кожної людини, що розпочала чи має намір розпочати свою справу.

Поговоримо про початківців, адже люди, які мають певний досвід ведення бізнесу, усвідомлюють всю важливість інвестування у розвиток справи, тоді як новачки, в яких фінансів на все про все не вистачає, всюди прагнуть зекономити. А, як відомо, скупий платить двічі…

В нашій статті мова піде не про VPS Хостинг, який підійде для просунути веб-майстрів, що мають чималий досвід у цій справі - ми поговоримо про те, чому не варто користатися послугами безкоштовних хостингів – саме цієї помилки часто припускаються початківці.

По-перше, безкоштовні хостинги не викликають довіри у потенційних покупців, адже якщо вони, зайшовши на сайт, розуміють, що його власник пошкодував чи не мав грошей, щоб купити власний домен, то в них виникне недовіра до Інтернет-проекту в цілому, а це означає, що вони, скоріше за все, покинуть ваш ресурс з порожніми руками. Справа в тому, що в доменному імені сайту, розміщеного на безкоштовному хостингу, вказується й ім’я цього хостингу, тобто відвідувач зразу бачитиме, що потрапив на домен третього рівня.

Хостинг слід вибирати ретельно (фото з сайту myadministrator.ru)
Хостинг слід вибирати ретельно (фото з сайту myadministrator.ru)

По-друге, фактично ваш сайт належить адміністрації хостингу безкоштовних сайтів, а це означає, що якщо адміни, раптом, будуть незадоволені діяльністю вашого ресурсу, вони в будь-який момент можуть його закрити.

По-третє, практично всі безкоштовні хостинги мають певні обмеження, тому ви не зможете завантажувати файли у всіх потрібних вам форматах.

По-четверте, для того, щоб сайт був успішним, його потрібно постійно поповнювати новим контентом, а для цього вам знадобиться дисковий простір, який безкоштовні хостинги дають в обмеженому обсязі. Це означає, що рано чи пізно вам забракне місця для нового контенту. А ще безкоштовні хостинги пропонують обмежений трафік, і якщо раптом ваш сайт привабить надто велику з точки зору адміністрації хостингу кількість користувачів, його просто-на-просто заблокують – через перевитрати трафіку.

По-п’яте, ви не уникнете нав’язливої реклами. Звісно, реклама дозволяє непогано заробити, але краще, якщо саме ви вирішуватимете, з ким співпрацюватимете. Безкоштовні хостинги пропонують свою рекламу, яка часто спотворює дизайн сайту, відлякуючи користувачів.


Інші новини розділу