ЦРУ хоче вбити північнокорейського лідера, і він мститиме Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2014 15:06 · Розділ: Події у світі

Суворі закони та звичаї, що панують в Північнокорейській республіці, неодноразово викликали сміх та призводили до курйозних ситуацій, якщо не на території самої Кореї, то принаймні за її межами.
Недавно один такий випадок призвів до міжнародного скандалу. В його центрі опинилися голлівудські кінематографісти і уряд Північної Кореї.

Справа в тому, що одна американська кіностудія вирішила зняти фільм за досить провокаційним для Кореї сценарієм. Згідно з сюжетом картини, один відомий телеведучий, прийнявши пропозицію ЦРУ, готується вбити північнокорейського лідера, пише видання Corriere della Sera.

«Акторів та журналістів часто-густо використовують для прикриття акцій спецслужб. І ось ЦРУ задумало завербувати ведучого ток-шоу для вбивства північнокорейського лідера Кім Чен Ина в ході одного з інтерв'ю. Та хвилюватися не варто: це не реальна історія, а сюжет голлівудського фільму. Але ось реакція Пхеньяна була справжньою, - пише автор статті.

У відповідь на інформацію про плани зняти кінокомедію за вказаним вище сюжетом, представник міністерства закордонних справ КНДР заявив, що реакція країни буде відповідною. «Це відкритий військовий акт, і якщо американський уряд дозволить цьому божевільному і хворому фільму вийти в прокат, ми приймемо безжальні контрзаходи», - погрожує урядовець.

Створенням картини, що викликала обурення уряду Північної Кореї, займалися представники студії Columbia Pictures. Фільм отримає назву «Інтерв'ю», і повинен вийти на екрани вже в жовтні цього року. Роль ведучого ток-шоу дісталася Джеймсу Франко. Той хоче взяти інтерв’ю в самого Кіма Чена Ина, але перед від'їздом до Північної Кореї до нього звертається ЦРУ з проханням скористатися унікальною можливістю вбити главу сталінського режиму.

Втім, сюжет викликав обурення Пхеньяну. Переглянувши трейлер кінострічки, викладений на Youtube, влада Північної Кореї назвала американського режисера «гангстером».

За словами одного з режисерів, Сета Рогена, ідея зняти щось подібне з’явилася після кількох цікавих розповідей реальних журналістів, які побували в Північній Кореї. Сам фільм, що викликав скандал, позиціонується як комедія, але, як твердить автор статті, навряд чи уряду будь-якої іншої держави сподобалося б те, що їхнього лідера хочуть вбити… Нехай навіть і кінематографісти…

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу